Thiospot Skin Roller, roll-on, 5 ml

Thiospot Skin Roller, roll-on, 5 ml

cena 34,99 zł

Dodaj do porównania

THIOSPOT SR skin roller – roller do skóry z przebarwieniami do stosowania punktowego

Działanie

Zastosowanie aktywnych składników: kwasu liponowego, oktadekadienowego oraz linolanu etylu (działanie keratolityczne) pozwala zmniejszyć intensywność przebarwień już istniejących poprzez wpływ na procesy odnowy komórkowej. Przeciwdziała biosyntezie melaniny w naskórku, zapobiega tworzeniu się nowych przebarwień oraz nasilaniu ich intensywności pod wpływem promieniowania UV. Preparat zalecany jest do stosowania po kremie THIOSPOT intensive punktowo na przebarwienia za pomocą aplikatora w postaci kulki.

Wskazania

THIOSPOT SR skin roller to roztwór alkoholowy do punktowego stosowania na intensywne przebarwienia w obszarze skóry twarzy i ciała.

Skład

dimethyl isosorbide, ethyl linoleate, C12-15 alkyl benzoate, ethylhexyl methoxycinnamete, thioctic acid, caprylic/carpic triglyceride, octadecenedioic acid, salicyloyl phytospingosine, salicylic acid, alcohol denat.

Składniki aktywne: kwas liponowy, linolan etylu, kwas oktadekadienowy

Dawkowanie

Preparat należy stosować 1 - 2 razy dziennie na obszary zmienionej skóry. Aplikacja odbywa się za pomocą specjalnego dozownika, zakończonego małą rolką, ułatwiającą precyzyjne nałożenie preparatu nawet na najmniejsze zmiany skórne. Kosmetyk jest idealny do redukcji ciemnych przebarwień o ograniczonej powierzchni.

Dostępność w aptekach