Urinal Junior, płyn doustny, 120 ml

Urinal Junior, płyn doustny, 120 ml

cena 14,99 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

Urinal junior Suplement diety w trosce o zdrowy układ moczowy o smaku truskawkowym dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Działanie

Urinal Junior to suplement diety w płynie zawierający unikalną kompozycję składników na które składają się: ekstrakty roślinne (żurawina i brzoza) a także d-mannoza, biotyna oraz cynk. Urinal Junior to jedyny tak kompleksowy preparat, którego składniki skutecznie wspomagają fizjologiczne funkcjonowanie układu moczowego.

Ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon) to wysokiej jakości składnik stosowany tradycyjnie w problemach z układem moczowym; zawiera proantocyjanidyny (PACl, wykazujące powinowactwo do bakterii, które mogą powodować problemy z układem moczowym.

Ekstrakt z liści brzozy brodawkowatej (Betula pendula) wspomaga funkcję wydalniczą nerek co w konsekwencji wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.

D-mannoza podlega wchłanianiu w praktycznie niezmienionej postaci, dzięki temu dostaje się do moczu w aktywnej formie; wykazuje powinowactwo do bakterii, które mogą powodować problemy z układem moczowym.

Biotyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.

Cynk pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Wskazania

Idealnie nadaje się do dbania o zdrowie dróg moczowych, polecany do stosowania w okresach zwiększonego zapotrzebowania na składniki wspomagające fizjologiczne funkcjonowanie układu moczowego.

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia, młodzieży oraz dorosłych.

Przeciwwskazania

Nie należy spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu.

Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Skład

syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt z liści brzozy brodawkowatej (Betula pendula), ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Waccinum macrocarpon), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, d-mannoza, aromat truskawkowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, substancja zagęszczająca: guma ksantynowa mleczan cynku, d-biotyna.

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 10 ml: rekomenduje się stosowanie produktu nieprzerwanie przez 12 dni, celem lepszego efektu wspomagania fizjologicznego funkcjonowania układu moczowego.

Sposób przygotowania i sposób użycia: wstrząsnąć przed każdym użyciem; w opakowaniu znajduje się miarka dozująca, która ma pomóc we właściwym podawaniu produktu; wystąpienie osadu na dnie butelki jest naturalnym objawem i nie stanowi wady jakościowej produktu.

Po pierwszym otwarciu, produkt należy spożyć w ciągu maksymalnie 1 miesiąca.

Uwagi

  • Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. 
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
  • Produkt przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, z dala od miejsc nasłonecznionych i źródeł ciepła.
  • Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dostępność w aptekach