Venal, spray na zmęczone nogi, 115 ml.

Venal, spray na zmęczone nogi, 115 ml.

cena 11,99 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji nóg.

Działanie

Zawarta w składzie bogata w mikroelementy i biopierwiastki lecznicza woda mineralna z Uzdrowiska Rabka, wzbogacona o biologicznie aktywne wyciągi z kasztanowca, miłorzębu japońskiego i arniki górskiej, działa uszczelniająco na ścianki naczyń włosowatych, zmniejszając ich kruchliwość. Ze względu na swój unikalny skład chemiczny, a zwłaszcza zawartość jodu oraz wodorowęglanu sodu, chlorku sodowego i kwasu metaborowego, wykazuje działanie oczyszczające, bakteriobójcze i przeciwzapalne oraz antyoksydacyjne. Preparat poprawia krążenie, łagodzi obrzęki, likwiduje uczucie zmęczenia i ciężkości nóg, a chłodzący mentol zapewnia uczucie świeżości, ulgi i odprężenia.

  • łagodzi obrzęki nóg;
  • poprawia mikrokrążenie;
  • wzmacnia naczynia krwionośne;
  • łagodzi uczucie zmęczenia nóg;
  • pomocny w stanach żylakowych.

 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwośc na którykolwiek składnik preparatu.

Skład

Aqua (modyfikowany roztwór leczniczej wody mineralnej: wodorowęglanowo-chlorkowo-sodowej - bromkowo - jodkowo - borowej z Uzdrowiska Rabka S.A.),Aescus Hippacastanum Extrakt, Ginko Biloba Extrakt, Arnica Montana Flower Extrakt, Mentol, DMDM Hydantoin.

Dawkowanie

Do stosowaniazewnętrznego. Kilka razy dziennie lub w zależności od potrzeb rozpylić preparat na skórę i pozostawić do wchłonięcia. Preparat można stosować przez dłuższy czas.

Dostępność w aptekach