Vitrum Memory, tabletki, 60 szt

Vitrum Memory, tabletki, 60 szt

cena 14,49 zł

Dodaj do porównania Ulotka leku

VITRUM® memory - ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego. Wspiera krążenie mózgowe, korzystnie wpływa na zdolność uczenia się i zapamiętywania.

Działanie

Nieodpowiedni tryb życia – napięcie psychiczne, stres, zmęczenie, niedostatek odpoczynku i snu – mogą pogarszać funkcjonowanie umysłu. Aby cieszyć się każdym dniem zadbaj o swój układ nerwowy – stosując VITRUM ® memory wspierasz dobrą kondycję twojego mózgu.

Produkt VITRUM ® memory jest źródłem miłorzębu japońskiego, który działa korzystnie na układ krążenia. Podstawowym zadaniem układu krwionośnego, określanym potocznie jako „krążenie”, jest doprowadzanie i odprowadzanie krwi do wszystkich tkanek organizmu. Zawarty w produkcie ekstrakt z ginkgo biloba pomaga zachować prawidłowy przepływ krwi w naczyniach, tym samym wspiera krążenie mózgowe. Dzięki temu korzystnie wpływa na zdolność uczenia się i zapamiętywania.

Skład

1 tabletka VITRUM® memory dostarcza 60 mg ekstraktu z ginkgo biloba, standaryzowanego na zawartość ginkgoflawonoglikozydów (24%) i laktonów terpenowych (6%).

Skład: Substancja przeciwzbrylająca (fosforan diwapniowy), ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), substancje glazurujące (hydroksypropylometyloceluloza, kwas stearynowy), substancja wiążąca (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).

Dawkowanie

1 tabletka dziennie popijając dużą ilością wody.

Uwagi

W przypadku stosowania antykoagulantów przed zastosowaniem należy zasięgnąć konsultacji lekarskiej. Produkt nie jest zalecany dla osób z nadciśnieniem tętniczym i osób poniżej 16-go roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Nie stosować w przypadku alergii lub nietolerancji na którykolwiek ze składników produktu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Dostępność w aptekach