} ?>

Dla Ciebie, na zdrowie!

Doppelherz aktiv Dla diabetyków + Morwa

Spis treści

Reklama

Doppelherz aktiv Dla diabetyków + Morwa - skład

1 tabl. zawiera 150 mg wyciągu z liści morwy białej; tiaminę, witaminy C, B6 i B12, kwas foliowy w ilościach pokrywających 150% referencyjnej wartości spożycia (RWS); ryboflawinę, niacynę, kwas pantotenowy, biotynę, witaminy D i E, chrom w ilościach pokrywających 100% RWS; magnez, cynk, selen w ilościach pokrywających 50% RWS.

Reklama

Doppelherz aktiv Dla diabetyków + Morwa - działanie

Suplement diety zawierający zestaw 15 witamin i składników mineralnych. Morwa biała i chrom wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Cynk pełni ważną rolę w metabolizmie węglowodanów, a witamina B6 w metabolizmie glikogenu. Witaminy B6, B12 i kwas foliowy korzystnie wpływają na poziom homocysteiny we krwi, co ma istotne znaczenie w przypadku cukrzycy. U osób chorych na cukrzycę obserwuje się wzmożone tworzenie wolnych rodników (tzw. stres oksydacyjny). Cynk, selen, witaminy C i E chronią komórki przed zwiększonym stresem oksydacyjnym, typowym dla cukrzycy. Niacyna, tiamina, ryboflawina, kwas pantotenowy, witaminy C, B6, B12, biotyna oraz magnez biorą udział w prawidłowym wykorzystywaniu energii przez organizm. Witamina D wpływa na zachowanie prawidłowej w odporności organizmu.

Reklama

Doppelherz aktiv Dla diabetyków + Morwa - wskazania

Uzupełnianie diety u osób chorych na cukrzycę typu II i odchudzających się.

Reklama

Doppelherz aktiv Dla diabetyków + Morwa - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować z innymi preparatami witaminowo-mineralnymi.

Reklama

Doppelherz aktiv Dla diabetyków + Morwa - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. dziennie w trakcie posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu. Zaleca jest przyjmowanie preparatu przez co najmniej kilka miesięcy. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Doppelherz aktiv Dla diabetyków + Morwa - uwagi

Tabletkę można dzielić. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!