Najzdrowsze miejsce w internecie

Redakcja Medme

Serwis Medme.pl prowadzi doświadczony zespół redakcyjny. Nasi dziennikarze tworzą treści z pasją i zaangażowaniem, ale przede wszystkim posiadają bogate doświadczenie redakcyjne. Skupiają dużą uwagę na zawartości merytorycznej i rzetelności informacji. Redakcja bazuje na sprawdzonych i ciekawych informacjach, jak i poradach na temat zdrowia oraz zdrowego stylu życia.

  Zespół redakcyjny

  Marta Roszkowska
  Redaktor naczelna Medme.pl
  Skonstruowana z zamiłowania do poznawania ludzi i świata. Z wykształcenia dziennikarka, specjalistka PR, trenerka i projektantka graficzna. Od ponad 20 lat spaja obszary mediów tradycyjnych z nowymi, współpracując po drodze z redakcjami, pisząc, fotografując, redagując, wydając gazety i serwisy internetowe. Na przestrzeni lat związana m.in. z Dziennikiem Łódzkim, serwisami Nasze Miasto i Moje Miasto. Obecnie w roli redaktor naczelnej odpowiada za rozwój serwisu medme.pl.
  Joanna Barczykowska-Tchorzewska
  Od początku związana z dziennikarstwem medycznym. Autorka licznych wywiadów, artykułów oraz reportaży poświęconych zdrowiu i medycynie. Wyróżniona w konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2015 przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia. W latach 2009-2010 związana z Gazetą Wyborczą, od 2010 do 2015 roku odpowiadała za dział zdrowie w serwisach i dzienniku „Polska The Times Dziennik Łódzki”.
  Katarzyna Czyżyńska
  Zastępca Redaktora Naczelnego
  Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Pierwsze doświadczenie zdobywała w agencji PR. Od kilku lat copywriterka, głównie w tematyce medycznej. Od 2018 roku pełniła funkcję redaktora SEO w spółce Pharma Partner, a od 2021 jest Zastępcą Redaktora Naczelnego. W wolnych chwilach miłośniczka kryminałów i kuchni włoskiej.
  Andrzej Boratyński
  Digital manager
  Absolwent historii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim oraz grafiki komputerowej na Politechnice Łódzkiej. W Medme.pl od 2017 roku, jest odpowiedzialny za rozwój serwisu i zwiększanie popularności wśród internautów. Zainteresowania: II wojna światowa, futbol i sporty walki. Prywatnie szczęśliwy tata.
  Dominika Urbaniak
  Redaktor ds. projektów komercyjnych
  Content to jej świat. Swoje umiejętności szlifowała jako copywriterka w branży medycznej, a następnie jako redaktor w portalu o tematyce zdrowotnej. W Pharma Partner zajmuje się przygotowaniem analiz treści serwisu, a na ich podstawie dopasowanych artykułów dla klientów komercyjnych. Jej misją jest zwiększanie świadomości produktu poprzez edukację opartą na rzetelnej wiedzy i źródłach naukowych.
  Piotr Brzózka
  Dziennikarz
  Dziennikarz, autor tysięcy publikacji o tematyce ekonomicznej, politycznej, społecznej oraz medycznej. Przez 15 lat związany z Dziennikiem Łódzkim i Polska TheTimes. Z wykształcenia socjolog stosunków politycznych, absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Po godzinach fotografuje, projektuje, maluje, tworzy muzykę.
  Joanna Woźniak
  Dziennikarka
  Dziennikarka, copywriterka, przez blisko pół dekady redaktor i wydawca serwisu internetowego Dziennika Łódzkiego. Współpracowała z łódzkim ośrodkiem TVP. Absolwentka Filozofii oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. W wolnych chwilach fotografuje kontrasty ulicy i eksperymentuje w kuchni.
  Justyna Gabrysiak-Kula
  Copywriterka
  Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Pierwsze, małe kroczki dziennikarskie stawiała jeszcze w szkole podstawowej, współtworząc audycje dla dzieci w Radiu Łódź. Pisać uwielbia od zawsze. Jej inne pasje to pieczenie tortów, czytanie książek i działalność rękodzielnicza.
  Wojciech Ziółkowski
  Magister Farmacji
  Magister farmacji. Pracuje w aptece ogólnodostępnej oraz kieruje Działem Farmacji Centrum Okulistycznego. Aktywny członek samorządu aptekarskiego W czasie siedmioletniej pracy zawodowej rozwiązał nieskończoną ilość problemów z zakresu stosowania leków oraz prowadzenia właściwej terapii. W swojej pracy stawia na bezpośredni i partnerski kontakt z pacjentem, co umożliwia mu jasne przekazywanie medycznych zaleceń. Interesuje się interakcjami lekowymi oraz bezpieczeństwem terapii, zwolennik metod opartych na EBM (Evidence Based Medicine). Prywatnie szczęśliwy mąż, tata Krzysia oraz fan piłki nożnej i gotowania.
  Jolanta Woźniak
  copywriter, prawnik
  Absolwentka Prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała, jako pracownik Działu Penitencjarnego i Organizacyjno-Prawnego w Areszcie Śledczym w Łodzi. Od 2004 roku Zastępca Prezesa i Członek Zarządu w Miejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Od kilku lat copywriterka, głównie w tematyce prawnej, ale i medycznej i parentingowej. Prywatnie szczęśliwa mama i miłośniczka dobrego kina.
  Olga Tomaszewska
  Dziennikarka
  Dyplom dziennikarza zdobyła w 2009 roku, a od 2005 r. nieprzerwanie pisze i redaguje. Pracowała dla „Mojego Miasta Pabianice”, jako dziennikarz, redaktor, zastępca redaktora naczelnego i PR-owiec, współpracowała z „Nowym Życiem Pabianic" i licznymi portalami o tematyce zdrowotnej, tworząc dla tych podmiotów artykuły. Jej konikiem jest tworzenie treści z zakresu profilaktyki zdrowia, szeroko pojętej psychologii oraz pediatrii, które odnajdują się na portalu medme.pl. Jeśli nie pisze, wygina się na macie ćwicząc hatha jogę jako nauczyciel i dozgonny uczeń.
  Ból gardła u dziecka? 🤒
  Sprawdź, co pomaga!