NAJZDROWSZE MIEJSCE W INTERNECIE

Redakcja Medme

Serwis Medme.pl prowadzi doświadczony zespół redakcyjny. Nasi dziennikarze tworzą treści z pasją i zaangażowaniem, ale przede wszystkim posiadają bogate doświadczenie redakcyjne. Skupiają dużą uwagę na zawartości merytorycznej i rzetelności informacji. Redakcja bazuje na sprawdzonych i ciekawych informacjach, jak i poradach na temat zdrowia oraz zdrowego stylu życia.

  Zespół redakcyjny

  Joanna Barczykowska-Tchorzewska
  Redaktor naczelna medme.pl&cafesenior.pl
  Od początku związana z dziennikarstwem medycznym. Autorka licznych wywiadów, artykułów oraz reportaży poświęconych zdrowiu i medycynie. Wyróżniona w konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2015 przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia. W latach 2009-2010 związana z Gazetą Wyborczą, od 2010 do 2015 roku odpowiadała za dział zdrowie w serwisach i dzienniku „Polska The Times Dziennik Łódzki”. Od 2016 roku związana ze spółką Pharma Partner, gdzie odpowiada za rozwój serwisów medme.pl oraz cafesenior.pl.
  Katarzyna Czyżyńska
  Zastępca Redaktora Naczelnego
  Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Pierwsze doświadczenie zdobywała w agencji PR. Od kilku lat copywriterka, głównie w tematyce medycznej. Od 2018 roku pełniła funkcję redaktora SEO w spółce Pharma Partner, a od 2021 jest Zastępcą Redaktora Naczelnego. W wolnych chwilach miłośniczka kryminałów i kuchni włoskiej.
  Andrzej Boratyński
  Digital manager
  Absolwent historii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim oraz grafiki komputerowej na Politechnice Łódzkiej. W Medme.pl od 2017 roku, jest odpowiedzialny za rozwój serwisu i zwiększanie popularności wśród internautów. Zainteresowania: II wojna światowa, futbol i sporty walki. Prywatnie szczęśliwy tata.
  Dominika Urbaniak
  Redaktor ds. projektów komercyjnych
  Content to jej świat. Swoje umiejętności szlifowała jako copywriterka w branży medycznej, a następnie jako redaktor w portalu o tematyce zdrowotnej. W Pharma Partner zajmuje się przygotowaniem analiz treści serwisu, a na ich podstawie dopasowanych artykułów dla klientów komercyjnych. Jej misją jest zwiększanie świadomości produktu poprzez edukację opartą na rzetelnej wiedzy i źródłach naukowych.
  Piotr Brzózka
  Dziennikarz
  Dziennikarz, autor tysięcy publikacji o tematyce ekonomicznej, politycznej, społecznej oraz medycznej. Przez 15 lat związany z Dziennikiem Łódzkim i Polska TheTimes. Z wykształcenia socjolog stosunków politycznych, absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Po godzinach fotografuje, projektuje, maluje, tworzy muzykę.
  Marta Roszkowska
  Dziennikarka
  Skonstruowana z zamiłowania do poznawania ludzi i świata. Z wykształcenia dziennikarka, specjalistka PR, trenerka i projektantka graficzna. Od ponad 20 lat spaja obszary mediów tradycyjnych z nowymi, współpracując po drodze z redakcjami, pisząc, fotografując, redagując, kierując zespołami, wydając gazety i serwisy internetowe. Na przestrzeni lat związana m.in. z Dziennikiem Łódzkim, serwisami Nasze Miasto i Moje Miasto. Obecnie łączy pasje do sztuk wszelakich z zawodowym doświadczeniem i układa własne formy przekazu.
  Joanna Woźniak
  Dziennikarka
  Dziennikarka, copywriterka, przez blisko pół dekady redaktor i wydawca serwisu internetowego Dziennika Łódzkiego. Współpracowała z łódzkim ośrodkiem TVP. Absolwentka Filozofii oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. W wolnych chwilach fotografuje kontrasty ulicy i eksperymentuje w kuchni.
  Justyna Gabrysiak-Kula
  Copywriterka
  Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Pierwsze, małe kroczki dziennikarskie stawiała jeszcze w szkole podstawowej, współtworząc audycje dla dzieci w Radiu Łódź. Pisać uwielbia od zawsze. Jej inne pasje to pieczenie tortów, czytanie książek i działalność rękodzielnicza.
  Wojciech Ziółkowski
  Magister Farmacji
  Magister farmacji. Pracuje w aptece ogólnodostępnej oraz kieruje Działem Farmacji Centrum Okulistycznego. Aktywny członek samorządu aptekarskiego W czasie siedmioletniej pracy zawodowej rozwiązał nieskończoną ilość problemów z zakresu stosowania leków oraz prowadzenia właściwej terapii. W swojej pracy stawia na bezpośredni i partnerski kontakt z pacjentem, co umożliwia mu jasne przekazywanie medycznych zaleceń. Interesuje się interakcjami lekowymi oraz bezpieczeństwem terapii, zwolennik metod opartych na EBM (Evidence Based Medicine). Prywatnie szczęśliwy mąż, tata Krzysia oraz fan piłki nożnej i gotowania.
  Jolanta Woźniak
  copywriter, prawnik
  Absolwentka Prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała, jako pracownik Działu Penitencjarnego i Organizacyjno-Prawnego w Areszcie Śledczym w Łodzi. Od 2004 roku Zastępca Prezesa i Członek Zarządu w Miejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Od kilku lat copywriterka, głównie w tematyce prawnej, ale i medycznej i parentingowej. Prywatnie szczęśliwa mama i miłośniczka dobrego kina.
  Olga Tomaszewska
  Dziennikarka
  Dyplom dziennikarza zdobyła w 2009 roku, a od 2005 r. nieprzerwanie pisze i redaguje. Pracowała dla „Mojego Miasta Pabianice”, jako dziennikarz, redaktor, zastępca redaktora naczelnego i PR-owiec, współpracowała z „Nowym Życiem Pabianic" i licznymi portalami o tematyce zdrowotnej, tworząc dla tych podmiotów artykuły. Jej konikiem jest tworzenie treści z zakresu profilaktyki zdrowia, szeroko pojętej psychologii oraz pediatrii, które odnajdują się na portalu medme.pl. Jeśli nie pisze, wygina się na macie ćwicząc hatha jogę jako nauczyciel i dozgonny uczeń.