NAJZDROWSZE MIEJSCE W INTERNECIE

Zatoxin Duo

Spis treści

Zatoxin Duo - skład

Preparat o wyjątkowej kompozycji ekstraktów roślinnych oraz witamin i minerałów, które zawarte są w dwóch tabletkach: na dzień i na noc. 1 tabletka na dzień zawiera 10 składników aktywnych oraz 1 tabletka na noc zawiera aż 11 składników aktywnych. 1 tabl. na dzień zawiera: ekstrakt z ziela tymianku, ekstrakt  z liści mięty pieprzowej, ekstrakt  z kwiatu bzu czarnego, ekstrakt  z korzenia goryczki, ekstrakt  z kwiatu dziewanny, ekstarkt  z ziela werbeny, ekstrakt  z korzenia lukrecji, ekstrakt z liści Andrographis paniculata, 1,4 mg witaminy B2 (ryboflawina; 100% RWS), 16 mg niacyny (100% RWS). 1 tabl. na noc zawiera: 1 mg melatoniny, ekstrakt  z owocu anyżu, ekstrakt  z ziela eukaliptusa, beta-glukany z drożdży Saccharomyces cerevisiae, ekstrakt  z kwiatu dziewanny, ekstrakt  z ziela werbeny, ekstrakt z korzenia lukrecji, ekstrakt  z liści Andrographis paniculata, 80 mg witaminy C (100% RWS), 10 mg cynku (100% RWS), 55 µg selenu (100% RWS).

Zatoxin Duo - działanie

Suplement diety zawierający kompozycję ekstraktów roślinnych oraz witamin i minerałów. Witamina B2 (ryboflawina) oraz niacyna zawarte w tabletce na dzień pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C, cynk oraz selen zawarte w tabletce na noc pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo, melatonina spożywana w tabletce na noc pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie. 

Zatoxin Duo - wskazania

Uzupełnienie diety w wyciągi roślinne oraz witaminy i minerały.

Zatoxin Duo - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Zatoxin Duo - ciąża

Preparat nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Zatoxin Duo - dawkowanie

Doustnie. Dorośli oraz dzieci powyżej 12 rż.: 1 tabl. na dzień (żółta) rano po posiłku, oraz 1 tabl. na noc (granatowa) krótko przed pójściem spać. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zatoxin Duo - uwagi

Preparat zawiera barwnik tartrazynę, która może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Pharmindex