Pomoc

W tej sekcji będziemy odpowiadać na Wasze pytania dotyczące działania portalu medme.pl.

 

1. Jak zarejestrować się w portalu?


Aby zarejestrować się w portalu przejdź do zakładki "Zaloguj/Zarejestruj" w górnym prawym rogu, a następnie uzupełnij wszystkie wymagane pola w części „Rejestracja”
Pełna aktywacja konta następuje po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na adres mailowy podany podczas rejestracji.

 

2. Jak zalogować się w serwisie?


Aby zalogować się w serwisie przejdź do zakładki „Zaloguj/Zarejestruj” a następnie wpisz swój login i hasło w części „Zaloguj”.

 

3. Jak zalogować się za pomocą Facebooka?


Jeżeli chcesz zalogować się za pomocą Facebooka, przejdź do zakładki „Zaloguj/Zarejestruj” a następnie kliknij link „Zaloguj się z facebookiem”.

 

4. Jak dodać nowy post na forum?


Aby dodać nowy post wejdź na forum, znajdź interesujący Cię temat, napisz post w polu do tego przeznaczonym.

 

5. Jak założyć nowy wątek na forum?


Aby założyć na forum nowy wątek wejdź w zakładkę „Nowa dyskusja”, nazwij „Tytuł dyskusji” i wpisz „Twoja wypowiedź” i wybierz przycisk „Opublikuj”.

 

6. W jaki sposób zapisać się do newslettera?


Aby prawidłowo zapisać się do newslettera wpisz swój adres e-mail w zakładce „Newsletter”, kliknij „zapisz się”, a następnie wejdź w link, który natychmiast zostanie przesłany na podany adres mailowy.

 

7. Jak usunąć konto w serwisie?


Aby usunąć konto w serwisie przejdź do zakładki „Kontakt” zamieszczonej w stopce i napisz e-mail posługując się swoim adresem mailowym.
Pamiętaj, że po usunięciu konta wszystkie zamieszczone przez Ciebie treści zostaną usunięte i nie będą mogły być odzyskane.

Data publikacji: 2011-11-01 / Data edycji: 2019-02-15