Czy emocje piłkarskie mogą zaszkodzić sercu? ⚽ Zaskakujące wyniki badań. Sprawdź❗
Czy emocje piłkarskie mogą zaszkodzić sercu? ⚽ Zaskakujące wyniki badań. Sprawdź❗
Czy emocje piłkarskie mogą zaszkodzić sercu? ⚽ Zaskakujące wyniki badań. Sprawdź❗
mgr Katarzyna Czyżyńska
Redaktor naczelna portalu medme.pl
O autorze

Jestem redaktor naczelną portalu i autorką wielu tekstów z obszaru healthcare. Od kilku lat z zaciekawieniem śledzę zmieniające się algorytmy Google’a, a moją misją jest dostarczanie rzetelnych i eksperckich treści.

Jako redaktor naczelna portalu medme.pl pasjonuję się promowaniem zdrowego stylu życia i szerzeniem wiedzy medycznej w przystępnej formie.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie dziennikarstwa medycznego, a moją misją jest dostarczanie Czytelnikom rzetelnych informacji, które pomagają im w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia.

Współpracuję z ekspertami z różnych dziedzin medycyny, aby zapewnić najwyższą jakość treści i najnowsze informacje z branży.

Zawsze szukam nowych sposobów na angażowanie naszej społeczności i uważam, że edukacja zdrowotna jest kluczem do poprawy jakości życia każdego z nas.

Wykształcenie
magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej
Doświadczenie
Swoją pracę w portalu medme.pl zaczęłam w 2016 roku - początkowo, jako freelancerka na stanowisku copywriterki. Wówczas byłam jeszcze studentką Dziennikarstwa i komunikacji społecznej. W 2018r. zostałam redaktorem SEO w spółce Pharma Partner, gdzie odpowiadałam głównie za przygotowywanie content planów, układanie nowych tematów na podstawie trendów, a także za budowanie bazy specjalistów i dziennikarzy. Od początku 2021r. do 2024r. pełniłam rolę zastępcy redaktora naczelnego, w dużej mierze odpowiadając za planowanie strategii rozwoju portalu. W 2022 roku zdobyłam certyfikat potwierdzający ukończenie „Programu Rozwoju Menedżerów ICAN Business Advisor”. Od marca 2024r. jestem na stanowisku redaktor naczelnej, gdzie kompleksowo odpowiadam za rozwój serwisu medme.pl. Moim celem jest umacnianie portalu na pozycji lidera w dziedzinie zdrowia, a także budowanie wartości dla naszej rosnącej społeczności Czytelników.
Hobby
Pasjonatka gier planszowych, kuchni włoskiej i meksykańskiej, literatury dziecięcej oraz mediów społecznościowych. Chętnie odwiedzam nowe miejsca na kulinarnej mapie Łodzi. W wolnych chwilach słucham podcastów i czytam reportaże.

Najpopularniejsze artykuły autorki

Wszystkie artykuły autorki

Czy ubytek słuchu można wyleczyć? 👂
Sprawdź!