Siłownia dla mózgu - pobierz darmowy ebook

Ebook siłownia dla mózgu
Źródło: 123RF
Mózg, podobnie jak ciało, potrzebuje regularnych ćwiczeń. Trening mózgu pozwala usprawnić funkcje mózgu takie, jak pamięć, koncentracja czy zdolność do liczenia, które wraz z upływem lat ulegają osłabieniu. W mózgu dorosłego człowieka mogą powstawać nowe komórki nerwowe oraz połączenia między komórkami, które już istnieją. Z tego właśnie względu warto ćwiczyć swój mózg, czyli uprawiać fitness mózgu przez całe życie.

Fitness mózgu to podejmowanie różnych aktywności pobudzających mózg do pracy i stymulujących jego rozwój. Uprawiasz trening mózgu za każdym razem, gdy czytasz tekst ze zrozumieniem, starasz się zrozumieć nowe zagadnienie, poznajesz nowy język, rozwiązujesz sudoku, uczysz się tańczyć lub jeździć na rowerze.

Opanowanie każdej nowej aktywności – czy to intelektualnej czy fizycznej, pobudza mózg i składa się na działania w obszarze fitnessu mózgu. Usprawnianie działania mózgu jest konieczne do radzenia sobie z codziennym otoczeniem
oraz wyzwaniami, jakie przyniosą kolejne lata. Przeczytaj E-book „Siłownia dla mózgu” i sprawdź, jak utrzymać mózg w dobrej kondycji.

Aby pobrać darmowy ebook, wypełnij poniższy formularz i postępuj zgodnie z instrukcją:

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA