Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗
Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗
Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗

Pilarix Balsam

Spis treści

Reklama

Pilarix Balsam - skład

Składniki aktywne: ceramidy typu 1, 3, 6II, cholesterol, fitosfingozyna, mocznik, olej z orzeszków makadamia, kompleks nawilżający.

Reklama

Pilarix Balsam - działanie

Intensywnie nawilżający preparat o unikalnej formule, łączący w sobie silne działanie nawilżające i odbudowujące. Dzięki wysokiej zawartości mocznika i kompleksowi nawilżającemu redukuje objawy nadmiernej suchości skóry, a dodatkowo zawarte ceramidy, cholesterol i fitosfingozyna odbudowują struktury lipidowe w naskórku, zapewniając jej jędrność i elastyczność. Unikalnie dobrane składniki balsamu ceramidowego z mocznikiem uzupełniają niezbędne substancje fizjologicznie oraz regulują działanie warstwy rogowej naskórka. W efekcie skóra pozostaje odpowiednio nawilżona, jędrna i elastyczna, odporna na działanie czynników zewnętrznych.

Pilarix Balsam - wskazania

Codzienna pielęgnacja skóry przewlekle suchej; odwodnionej; potrzebującej natychmiastowej regeneracji; pozbawionej elastyczności i sprężystości.

Reklama

Pilarix Balsam - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Niewydolność nerek lub wątroby. Dzieci poniżej 3 lat. Nie stosować w przypadku bakteryjnych, wirusowych lub grzybiczych zakażeń skóry. Nie stosować balsamu na błony śluzowe, okolice moczowo-płciowe, do oczu i na skórę w okolicy oczu.

Reklama

Pilarix Balsam - ciąża

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Reklama

Pilarix Balsam - efekty uboczne

W przypadku zastosowania balsamu na skórę uszkodzoną, podrażnioną, w stanie zapalnym lub posiadającą na swojej powierzchni zmiany zapalne w postaci grudek bądź krost może wystąpić pogorszenie stanu zapalnego z towarzyszącym świądem. W takim przypadku należy zaprzestać stosowania balsamu.

Reklama

Pilarix Balsam - dawkowanie

Do użytku zewnętrznego. Balsam stosować na oczyszczoną i osuszoną skórę całego ciała jeden raz dziennie lub częściej.

Pilarix Balsam - uwagi

Zużyć w ciągu 6 miesięcy od pierwszego otwarcia. W przypadku podrażnienia należy skontaktować się z lekarzem


Reklama

Jak leczyć się w prywatnych szpitalach? 🏥
Sprawdź!