Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗
Prawdziwe królowe wśród orzechów. 👑 Sprawdź❗

Test ciążowy strumieniowy Clearblue Compact

Spis treści

Reklama

Test ciążowy strumieniowy Clearblue Compact - działanie

Test strumieniowy wykrywający gonadotropinę kosmówkową hCG w moczu. Test umożliwia wykrycie hCG w moczu w stężeniu od 25 mU/ml. U większości kobiet poziom ten jest osiągany w ciągu 7 dni od zapłodnienia, jednak dla uzyskania ponad 99% pewności zaleca się wykonanie testu w dniu spodziewanej miesiączki.

Reklama

Test ciążowy strumieniowy Clearblue Compact - wskazania

Wczesne rozpoznanie ciąży.

Reklama

Test ciążowy strumieniowy Clearblue Compact - dawkowanie

Bezpośrednio przed użyciem wyjąć test z folii ochronnej, a następnie trzymając za nasadkę umieścić końcówkę absorbującą na 3-7 sek. w strumieniu moczu lub zanurzyć na 15 sek. w pojemniku z pobraną wcześniej próbką moczu. Wynik testu powinien być odczytany w czasie 3-10 min.: dwie niebieskie linie w okienku testowym oznaczają ciążę; jedna niebieska linia w okienku testowym świadczy o braku ciąży; brak niebieskiej linii w okienku testowym oznacza, że test został przeprowadzony nieprawidłowo (zbyt mała lub zbyt duża ilość moczu użyta do badania).

Reklama

Test ciążowy strumieniowy Clearblue Compact - uwagi

Test może być przeprowadzony o dowolnej porze dnia. W przypadku nieregularnych krwawień określając termin spodziewanej miesiączki powinno się uwzględnić najdłuższy cykl w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jeżeli dodatni wynik testu uzyskano przed dniem spodziewanej miesiączki zaleca się ponowne przeprowadzenie testu po 48-72 h.


Reklama

Niesamowite ptaki, których śpiew słychać wiosną!
Sprawdź!