Parnter serwisu:

Dieta w ciąży, co powinno znaleźć się w diecie dla ciężarnej? [EBOOK]

Większość kobiet w ciąży przyznaje, że dopiero będąc w stanie błogosławionym, zaczęły przykładać większą wagę do tego co, ile i jak jedzą. Ciąża to świetny moment na wypracowanie sobie prawidłowych nawyków żywieniowych i na wprowadzenie zbilansowanej diety, którą po porodzie warto kontynuować. Jednak pamiętajmy, że w ciąży nie jemy „za dwoje”, a dla dwojga! Jedzcie zdrowo i mądrze, przede wszystkim z umiarem.
Kobieta w ciąży przygotowuje zdrowy posiłek
Źródło: 123RF

W tym e-booku podpowiadamy Wam, jaka dieta służy przyszłej mamie i maleństwu. Sprawdźcie, jakie produkty na stałe włączyć do swojej diety, by dostarczyć odpowiednią dawkę witamin. Poznajcie przepisy na pełnowartościowe dania i zobaczcie, po jakie przekąski warto sięgnąć w chwili słabości lub, gdy pojawi się typowa „ciążowa zachcianka”.

Zachęcamy do przeczytania także materiału naszego partnera - Polskiego Banku Komórek Macierzystych, na temat korzyści z zabezpieczania krwi pępowinowej przy porodzie.

Krew pępowinowa zawiera komórki macierzyste, które w razie wystąpienia wielu chorób mogą być wykorzystane przez lekarzy niczym lek do leczenia. Zabezpieczenie krwi pępowinowej to najpiękniejszy prezent, jaki możemy podarować naszemu dziecku.

Wszystkie artykuły zostały skonsultowane z lekarzem Mateuszem Kowalczykiem z Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnego Kolińskiego z Łodzi.

Aby pobrać ebooka za darmo, wypełnij poniższy formularz: 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)