Źródło

Admira/Admira Flow

Reklama

Działanie

Światłoutwardzalny materiał wypełnieniowy na bazie ormocerów. Charakteryzuje się zgodnością biologiczną, niską wartością skurczu polimeryzacyjnego, szczelnością brzeżną. Materiał nie przywiera do narzędzi, jest łatwy do modelowania, dobrze dopasowuje się do brzegów ubytku co zapewnia wysoki komfort pracy.

Wskazania

Admira: wypełnienia ubytków klasy I do V; rekonstrukcje złamanych części zębów przednich; licowania przebarwionych zębów przednich; poprawa estetyki kształtu i koloru; mocowanie rozchwianych zębów; wypełnienia małych ubytków; odbudowa kikutów pod korony; wypełnienia kompozytowe typu "inlay".
Admira Flow: wypełnienia ubytków klasy III do V, włącznie z ubytkami klinowymi i przyszyjkowymi; wypełnienia techniką minimalnej inwazji; wypełnienia małych ubytków i uszczelnianie bruzd; wypełnienia zastępcze w ubytkach z podcięciami, podparcie podcięć; naprawa wypełnień i licówek; mocowanie translucentnych protez (np. koron ceramicznych, licówek).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki materiału.

Reklama

Uwagi

Preparaty zawierające eugenol lub olejek z goździków mogą doprowadzić do zaburzeń w procesie wiązania materiału wypełnieniowego, dlatego należy unikać stosowania cementów tlenkowo-cynkowo-eugenolowych oraz innych preparatów zawierających eugenol.

Pharmindex