Admira Protect

Spis treści

admira-protect---dzialanie

-

Światloutwardzalny,-uwalniajacy-fluor,-jednoskladnikowy-preparat-na-bazie-ormocerow-przeznaczony-do-znoszenia-nadwrazliwosci-zebow.-redukuje-juz-po-jednokrotnym-uzyciu-wiekszosc-objawow-nadwrazliwosci,-jednoczesnie-chroni-przed-wplywami-zewnetrznymi-i-scieraniem.-

admira-protect---wskazania

-

leczenie-nadwrazliwosci:-zebiny;-obnazonych-szyjek-zebow,-korzeni-i-brzegow-koron;-po-profesjonalnym-oczyszczeniu-mechanicznym,-szczegolnie-szyjek-i-korzeni-zebow-(scaling-i-polerowanie).-

admira-protect---przeciwwskazania

-

nadwrazliwosc-na-skladniki-preparatu.-

-

admira-protect---uwagi">

Admira Protect - skład

Admira Protect: butelka 4,5 ml, Micro Tim, uchwyt do pędzelków.
Admira Protect SingleDose: Zestaw 50 x 0,06 ml SingleDose, Micro Tim, uchwyt.
Zestaw 200 x 0,06 ml SingleDose, Micro Tim, uchwyt.

Admira Protect - Działanie

Światłoutwardzalny, uwalniający fluor, jednoskładnikowy preparat na bazie ormocerów przeznaczony do znoszenia nadwrażliwości zębów. Redukuje już po jednokrotnym użyciu większość objawów nadwrażliwości, jednocześnie chroni przed wpływami zewnętrznymi i ścieraniem.

Admira Protect - wskazania

Leczenie nadwrażliwości: zębiny; obnażonych szyjek zębów, korzeni i brzegów koron; po profesjonalnym oczyszczeniu mechanicznym, szczególnie szyjek i korzeni zębów (scaling i polerowanie).

Admira Protect - Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Admira Protect - uwagi

Substancje zawierające fenole (np. materiały do tymczasowych wypełnień zawierające eugenol) mogą zakłócać proces polimeryzacji i dlatego nie powinny być stosowane przy użyciu Admira Protect.

Pharmindex