Alezin

Spis treści

Alezin - Skład

Tlenek cynku, lanolina, żel aloesowy (<i>Aloe vera</i>), pantenol (prowitamina B<sub>5</sub>), witamina E, składniki aktywne balsamu peruwiańskiego.

Alezin - Działanie

Dermokosmetyk działający pielęgnująco, ochronnie oraz pomagający utrzymać w dobrej kondycji skórę narażoną na otarcia i odparzenia. Preparat szczególnie polecany jest w dyskomforcie związanym z rumieniem skóry, tkliwością, zmiękczeniem i uszkodzeniem naskórka. Wraz z regularną kontrolą oraz oklepywaniem zaczerwienionych miejsc preparat zalecany jest do miejscowego wcierania w codziennej profilaktyce przeciwodleżynowej. Zawarte w preparacie składniki aktywne ograniczają wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych na skórę oraz przyspieszają regenerację naskórka, a bakterio- i fungistatyczna warstwa nałożonej maści zabezpiecza przed bakteryjnymi oraz grzybiczymi czynnikami skażającymi.  

Reklama

Alezin - Wskazania

Profilaktyka przeciwodleżynowa u pacjentów unieruchomionych i leżących.

Alezin - Przeciwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Alezin - Dawkowanie

Umyć i osuszyć skórę. Cienką warstwę nanieść na odleżyny i miejsca narażone na ich powstawanie. Dokładnie pokryć fałdy skórne oraz obszary, gdzie doszło do zaczerwienienia. Nie stosować na sączące się rany.

Alezin - Uwagi

Pharmindex
<-- popup -->