AllergiCal

Spis treści

AllergiCal - skład

2 tabl. (dzienna porcja) zawiera: 600 mg wapnia, 120 mg kwercetyny, 10 mg cynku. Produkt zawiera cukry i substancje słodzące. Może zawierać śladowe ilości laktozy.

AllergiCal - Działanie

Suplement diety w postaci tabletek musujących o smaku pomarańczowym. Wapń przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, prawidłowego funkcjonowania mięśni. Wapń pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek, jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Cynk pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, skóry, włosów i paznokci. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej, utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, prawidłowych funkcji poznawczych, pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych.

AllergiCal - wskazania

Uzupełnianie diety w wapń, kwercetynę i cynk.

AllergiCal - Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

AllergiCal - dawkowanie

Doustnie, dorośli: 1 tabl. 2 razy dziennie. Tabletkę należy rozpuścić w szkl. chłodnej wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

AllergiCal - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex