Anaftin Baby Żel na ząbkowanie

Spis treści

Anaftin Baby Żel na ząbkowanie - skład

Poliwinylopirolidon (PVP), maltodekstryna, glikol propylenowy, PEG-40 olej rycynowy uwodorniony, aloes zwyczajny (Aloe barbadensis), guma ksantanowa, aromat, sorbinian potasu, benzoesan sodu, wersenian disodu (EDTA), hialuronian sodu, ksylitol, chlorek cetylpirydyny, kwas glicyryzynowy, szafran uprawny (Crocus sativus), woda.

Anaftin Baby Żel na ząbkowanie - Działanie

Bioadhezyjny żel doustny, który tworzy niewidoczną warstwę chroniącą dziąsła przed uczuciem dyskomfortu i bólu. Naturalne składniki preparatu pomagają zmniejszyć ból i zaczerwienienie zmienionych miejsc. Aplikator wyposażony jest w sylikonowe wypustki, które łagodnie masują dziąsła, zmniejszając dyskomfort i objawy związane z ząbkowaniem. Preparat nie zawiera środków miejscowo znieczulających, leków, cukru, parabenów, alkoholu; nie wywołuje uczucia pieczenia po nałożeniu, ma
przyjemny bananowy smak.

Anaftin Baby Żel na ząbkowanie - wskazania

Łagodzenie bólu i dyskomfortu związanego z ząbkowaniem.

Anaftin Baby Żel na ząbkowanie - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Anaftin Baby Żel na ząbkowanie - ciąża

Przed zastosowaniem preparatu należy poradzić się lekarza.

Anaftin Baby Żel na ząbkowanie - dawkowanie

Na aplikator należy nałożyć ilość żelu wystarczającą do pokrycia zmienionej okolicy, a następnie delikatnie masować dziąsła. Najlepiej stosować po posiłku i przed snem. Stosować tak często, jak to konieczne.

Anaftin Baby Żel na ząbkowanie - uwagi

Preparat może nakładać jedynie osoba dorosła, nie należy zostawiać go w rękach dziecka (ryzyko zadławienia). Każda tubka żelu powinna być stosowana tylko przez jednego pacjenta, aby uniknąć zanieczyszczenia aplikatora i żelu. Nie zamrażać.

Pharmindex