Apistimul Urtica

Reklama

Działanie

Suplement diety. Flawonoidy, biologicznie czynne składniki pochodzące z ziołomiodu pokrzywowego oraz aktywne składniki mleczka pszczelego tj. aminokwasy egzogenne, kwasy organiczne, witaminy (witamina B5, witamina PP, inozytol oraz inne witaminy z grupy B), cholina i biopierwiastki wpływają na poprawę samopoczucia u osób przemęczonych, osłabionych i narażonych na stres.

Wskazania

Regeneracja sił witalnych. Poprawa sprawności fizycznej i psychicznej organizmu. Zaburzenia przemiany materii i trawienia po antybiotykoterapii, stymulowanie układu immunologicznego po przebytych chorobach zakaźnych.

Przeciwwskazania

Uczulenia na produkty pochodzenia pszczelego, choroba Addisona, astma, ostre choroby zakaźne, alergiczne i nowotworowe. Nie stosować u osób uczulonych na produkty pochodzenia pszczelego.

Dawkowanie

Doustnie. Od 5 ml (łyżeczka) do 15 ml (łyżka stołowa) do trzech razy dziennie przed jedzeniem. Preparat stosować od dwóch tygodni do trzech miesięcy. Po dwutygodniowej przerwie kurację można wznowić. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Uwagi

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Preparat biologiczny, osad i zmętnienie nie stanowią wady wyrobu. Preparat zawiera max. 7% obj. alkoholu.

Pharmindex