Aquacontrol

Spis treści

aquacontrol---dzialanie

-

suplement-diety-zawiera-wyciagi-roslinne-o-dzialaniu-moczopednym-i-wspomagajacym-oczyszczanie-organizmu-ze-szkodliwych-substancji-powstajacych-w-procesie-metabolizmu.-wyciag-z-owocu-opuncji-figowej-jest-bogaty-w-sole-mineralne-i-witamine-c.-ziele-mniszka-lekarskiego,-pokrzywy-zwyczajnej-i-liscie-zielonej-herbaty-wykazuja-dzialanie-diuretyczne.-wyciag-z-zielonej-herbaty-jest-bogaty-we-flawonole,-ktore-odpowiedzialne-sa-za-likwidacje-wolnych-rodnikow-powstajacych-w-trakcie-przemiany-materii.-

aquacontrol---wskazania

-

pomocniczo-w-celu-eliminacji-nadmiaru-wody-w-organizmie-oraz-w-oczyszczaniu-organizmu-podczas-odchudzania.-

aquacontrol---przeciwwskazania

-

kobiety-w-okresie-ciazy-i-karmienia-piersia.-nadwrazliwosc-ktorykolwiek-skladnik-preparatu.-osoby-przyjmujace-leki-moczopedne-lub-cierpiace-na-choroby-nerek,-przed-spozyciem-preparatu,-powinny-sie-skonsultowac-z-lekarzem.-

-

aquacontrol---ciaza

-

nie-stosowac-w-okresie-ciazy-i-karmienia-piersia.-

aquacontrol---dawkowanie

-

doustnie,-dorosli-1-kaps.-dziennie,-popijajac-woda.-nie-przekraczac-zalecanej-porcji-do-spozycia-w-ciagu-dnia.-

aquacontrol---uwagi">

Aquacontrol - skład

1 kaps. zawiera: 40 mg wyciągu z owoców opuncji, 40 mg wyciągu z ziela i korzenia mniszka, 25 mg wyciągu z ziela pokrzywy i 25 mg wyciągu z zielonej herbaty.

Aquacontrol - Działanie

Suplement diety zawiera wyciągi roślinne o działaniu moczopędnym i wspomagającym oczyszczanie organizmu ze szkodliwych substancji powstających w procesie metabolizmu. Wyciąg z owocu opuncji figowej jest bogaty w sole mineralne i witaminę C. Ziele mniszka lekarskiego, pokrzywy zwyczajnej i liście zielonej herbaty wykazują działanie diuretyczne. Wyciąg z zielonej herbaty jest bogaty we flawonole, które odpowiedzialne są za likwidację wolnych rodników powstających w trakcie przemiany materii.

Aquacontrol - wskazania

Pomocniczo w celu eliminacji nadmiaru wody w organizmie oraz w oczyszczaniu organizmu podczas odchudzania.

Aquacontrol - Przeciwwskazania

Kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią. Nadwrażliwość którykolwiek składnik preparatu. Osoby przyjmujące leki moczopędne lub cierpiące na choroby nerek, przed spożyciem preparatu, powinny się skonsultować z lekarzem.

Aquacontrol - ciąża

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Aquacontrol - dawkowanie

Doustnie, dorośli 1 kaps. dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Aquacontrol - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex