Argotiab™ Spray

Spis treści

Argotiab™ Spray - skład

TIAB (kompleks dwutlenku tytanu połączonego kowalencyjnie z nanocząsteczkami aktywnego srebra), kaolin, hiaIuronian sodu, krzemionka, gaz: N-butan.

Argotiab™ Spray - Działanie

Wyrób medyczny w formie proszku do stosowania miejscowego, tworzący skuteczną barierę ochronną i wspomagający naturalne procesy odnowy tkanki, zapobiega maceracji ran w szczególności ran sączących, tworzy mikrośrodowisko rany sprzyjające jej szybkiemu i spontanicznemu gojeniu; chroni przed infekcjami, zabezpiecza przed tworzeniem się flory bakteryjnej w miejscu zastosowania, tworząc w ten sposób lepsze warunki do regeneracji tkanek skóry.

Argotiab™ Spray - wskazania

Wspomagająco w leczeniu i regeneracji ran z wysiękiem, w przebiegu stopy cukrzycowej, grzybicy stóp oraz w przypadku owrzodzeń i odleżyn i niewielkich ran ciętych.

Argotiab™ Spray - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Argotiab™ Spray - ostrzeżenia

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu niezwłocznie przemyć oczy wodą. W przypadku obecności nieprawidłowych reakcji skórnych należy przerwać stosowanie. Unikać zbyt długiego stosowania.

Argotiab™ Spray - dawkowanie

Zewnętrznie. Przed aplikacją dokładnie oczyścić i umyć miejsce oraz je osuszyć. Zaaplikować z odległości ok. 10 cm cienką warstwę proszku 2 razy dziennie na chore miejsce. Nie masować.

Argotiab™ Spray - uwagi

Pharmindex