Baifem K

Reklama

Działanie

Ochronno - łagodzący żel do pielęgnacji okolic intymnych. Substancje zawarte w wyciągu z korzenia tarczycy bajkalskiej łagodzą podrażnienia i mikrourazy błon śluzowych, ponadto działają przeciwbakteryjnie oraz wspomagają procesy regeneracji skóry. Kwas mlekowy przywraca i utrzymuje prawidłowe pH miejsc intymnych, zmniejszając ryzyko infekcji o podłożu bakteryjnym i grzybiczym. Żel chroni okolice intymne przed podrażnieniami, otarciami i infekcjami; regeneruje delikatną i wrażliwą skórę okolic intymnych; łagodzi podrażnienia i otarcia; nawilża i uelastycznia; przywraca i utrzymuje właściwe pH skóry i miejsc intymnych, wspomagając naturalne mechanizmy obronne.

Wskazania

W sytuacjach i okresach zwiększonej podatności na podrażnienia i infekcje okolic intymnych, takich jak: zbliżenia intymne, stosowanie antybiotyków, noszenie obcisłej bielizny lub spodni, jazda na rowerze, jazda konna, podróże (szczególnie dłuższe i w okresie letnim), otyłość, okres około i pomenopauzalny. Polecany także do codziennej pielęgnacji miejsc intymnych.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Niewielką ilość żelu nanieść na okolice intymne ciała, w szczególności na miejsca wrażliwe na otarcia. Stosować 2 razy dziennie lub w razie potrzeby.

Reklama

Uwagi

Żel nie wpływa na trwałość prezerwatywy. W celu ochrony bielizny osobistej przed ewentualnym zaplamieniem przez żel, zaleca się stosowanie wkładki higienicznej.

Pharmindex