Źródło

Bodymax Sport

Reklama

Działanie

Suplement diety zawiera składniki, które dodają energii, zwiększają wydolność i kondycję organizmu oraz zmniejszają dolegliwości po treningu. Wysoka dawka magnezu i wapnia zmniejsza ryzyko skurczów mięśni po i w czasie wysiłku fizycznego.

Wskazania

Uzupełnianie diety w witaminy i minerały tracone podczas wysiłku fizycznego oraz składniki zwiększające witalność i dodające energii.

Przeciwwskazania

Preparat nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować w przypadku hiperwitaminozy witaminy A. Nie stosować jednocześnie z innymi preparatami witaminowo-mineralnymi.

Środki ostrożności

Należy zachować ostrożność u osób z nadciśnieniem, cukrzycą i chorobami układu krążenia.

Ciąża i laktacja

Nie zaleca się stosowania preparatu u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią.

Działania niepożądane

Rzadko obserwowano zaburzenia gastryczne.

Interakcje

Wyciąg z żeń-szenia może wchodzić w interakcje z lekami przeciwdepresyjnymi i stosowanymi w chorobie Parkinsona, zawierającymi inhibitory monoaminooksydazy.

Dawkowanie

Doustnie, dorośli i młodzież powyżej 15 rż.: 1-2 tabletki dziennie, najlepiej rano w czasie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Reklama

Uwagi

Preparat zastosowany wieczorem może powodować bezsenność. Pierwsze pozytywne efekty stosowania preparatu zauważalne są po 10-14 dniach przyjmowaniu preparatu. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex