Bust-Up-Duo New Look

Spis treści

Bust-Up-Duo New Look - Skład

1 tabl. zawiera: 385 mg chmielu, 150 mg ekstraktu z czerwonej koniczyny, 60 mg gryki zwyczajnej, 30 mg błonnika jabłkowego, 50 mg soi, 50 mg żyta, 40 mg pszenicy, 50 mg kukurydzy, 40 mg jęczmienia.

Bust-Up-Duo New Look - Działanie

Suplement diety. Bust-Up jest naturalnym preparatem pochodzenia roślinnego specjalnie opracowanym do powiększenia oraz ujędrnienia kobiecego biustu. Preparat dostarcza piersiom substancji odżywczych oraz zapewnia im odpowiednią pielęgnację. Utrata jędrności i objętości piersi często związana jest z nieustannym wahaniem się wagi, po okresie ciąży i karmienia czy też zmianami hormonalnymi. Z uwagi na to, że jędrność piersi zależy od tkanki łącznej, bardzo ważną kwestią jest jej pielęgnacja wewnętrzna i zewnętrzna poprzez zastosowanie produktów o specyficznych zdolnościach pobudzania czynności napinających oraz zwiększających objętość.

Reklama

Bust-Up-Duo New Look - Wskazania

Preparat przeznaczony dla kobiet powyżej 18 rż., które chcą mieć bardziej jędrny i pełny biust. Polecamy dla kobiet w okresie menopauzy, braku równowagi hormonalnej, po karmieniu piersią gdyż często doskwiera uczucie "pustych piersi", jak również dla kobiet, które nie mają pełnego biustu z przyczyn uwarunkowanych genetycznie.

Bust-Up-Duo New Look - Przeciwskazania

Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek składnik preparatu (po konsultacji z lekarzem). W przypadku problemów związanych z piersiami (guzy, cysty) nie zaleca się stosowania preparatu Bust-Up. Kobiety poniżej 18 rż. Nie zaleca się stosowania produktu Bust-Up w skojarzeniu z winem lub produktami na bazie wina destylowanego lub winogron.

Bust-Up-Duo New Look - Ciąża

Ciąża - nie przeprowadzono badań na kobietach ciężarnych w związku z tym nie zalecamy stosowania produktu Bust-Up w okresie ciąży oraz laktacji.

Bust-Up-Duo New Look - Dawkowanie

Doustnie. Kobiety powyżej 18 rż.: zalecana dzienna dawka wynosi 4 tabl. dziennie, jednak każda kobieta indywidualnie dobiera sobie ilość tabletek czasami zmniejszając dawkę przy zbyt szybkim wzroście biustu, aby nie wytworzyły się rozstępy. Nie należy przekraczać 4 tabl. na dobę. Preparat zażywać bezpośrednio przed lub w trakcie posiłku popijając wodą ( min 1/2 szklanki). Efekty będą widoczne, jeżeli środek będzie przyjmowany systematycznie. W zdecydowanej większości przypadków pierwsze odczuwalne efekty kuracji widoczne są już po dwóch tygodniach stosowania. Jeżeli uzyskany efekt jest zadowalający, zaleca się stosowanie kuracji podtrzymującej tj. 1 tabletki dziennie lub co drugi, trzeci dzień. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu doby. W przypadku trudności z połykaniem tabletki Bust-Up zalecamy jej rozkruszenie.

Bust-Up-Duo New Look - Uwagi

Dzięki specjalnie dobranym składnikom kuracja powiększająca i ujędrniająca kobiecy biust powoduje również inne korzyści, a mianowicie: wygładza skórę, wspomaga perystaltykę jelit, łagodzi efekt napięcia przedmiesiączkowego oraz dolegliwości menopauzy. Zauważono znaczny wzrost włosów i paznokci. Produkt nie wykazuje interakcji z lekami. Kuracja Bust-Up nie jest tucząca. Można jednocześnie stosować tabletki antykoncepcyjne.

Pharmindex
<-- popup -->