Busti 35+

Reklama

Działanie

Suplement diety. Naturalne składniki roślinne zawarte w Busti 35+ działają od wewnątrz organizmu, odżywiając go. Poprawiają się nie tylko wygląd biustu, ale także wygląd skóry, włosów i paznokci. Oprócz ekstraktu z czerwonej koniczyny oraz ekstraktu z owocu kopru włoskiego, formuła Busti 35+ zawiera czarny owies i spirulinę, które aktywizują fitoestrogeny odpowiedzialne za naturalne wypełnienie kobiecych piersi. Czarny owies sprawia, że skóra jest bardziej nawilżona, odzyskuje młodzieńczą jędrność. Spirulina hamuje proces starzenia i wiotczenia skóry oraz skutecznie wzmacnia potencjał organizmu potrzebny do utrzymania sprawności fizycznej. Wszystkie składniki zawarte w Busti 35+ są pochodzenia naturalnego.

Wskazania

Preparat Busti 35+ polecany jest zwłaszcza dla kobiet po okresie karmienia, gdyż wówczas obserwuje się najlepsze rezultaty. Utrata jędrności i objętości piersi często związana jest z nieustannym wahaniem się wagi, zmianami hormonalnymi lub pojawia się po okresie ciąży i karmienia.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Ciąża i laktacja

Preparat nie jest zalecany w czasie ciąży ani w trakcie karmienia piersią.

Dawkowanie

Dorośli. Doustnie 2 tabl. dziennie, bezpośrednio przed posiłkiem, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać 2 tabletek na dobę.

Reklama

Uwagi

Pharmindex