} ?>

Dla Ciebie, na zdrowie!

Demoxoft Lipożel

Spis treści

Reklama

Demoxoft Lipożel - skład

Lipożel zawiera olejek z szałwii hiszpańskiej, wyciąg z aloesu, Fucocert®, D-pantenol, kwas hialuronowy oraz Olivem® 1000.

Reklama

Demoxoft Lipożel - działanie

Lipożel do pielęgnacji i ochrony podrażnionej skóry powiek. Pomaga w usuwaniu zalegających zanieczyszczeń i wydzieliny na powiekach i brzegach powiek. Dzięki zawartości Fucocertu®, D-pantenolu i kwasu hialuronowego nawilża wrażliwą skórę powiek i skutecznie pobudza procesy regeneracyjne. Wyciąg z aloesu i Olivem 1000® (naturalny emolient) niwelują nieprzyjemne odczucie związane z wysuszeniem i uszkodzeniem naskórka.

Reklama

Demoxoft Lipożel - wskazania

Codzienna pielęgnacja powiek, szczególnie w przypadku świądu i podrażnienia. Preparat może być stosowany przez osoby, u których stwierdzono obecność nużeńców.

Reklama

Demoxoft Lipożel - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Reklama

Demoxoft Lipożel - dawkowanie

Zewnętrznie. Lipożel stosować głównie na noc, najlepiej bezpośrednio przed snem. Po wieczornej toalecie należy zamknąć oczy, a następnie nałożyć niewielką ilość lipożelu na powieki i delikatnie rozsmarować na całej powierzchni powiek. Zaleca się stosowanie preparatu przez okres 6 tyg. W razie potrzeby można przedłużyć stosowanie preparatu.

Reklama

Demoxoft Lipożel - uwagi

Należy unikać stosowania preparatu bezpośrednio na powierzchnię oka.


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!