} ?>

Dla Ciebie, na zdrowie!

Demoxoft Plus Lipożel

Spis treści

Reklama

Demoxoft Plus Lipożel - skład

Preparat zawiera: Demoxoft Tri-Complex® (olejek z szałwii hiszpańskiej, liofilizowany aloes, terpinen-4-ol z olejku z drzewa herbacianego), Olivem® 1000, D-panthenol, kwas hialuronowy, Fucocert®.

Reklama

Demoxoft Plus Lipożel - działanie

Preparat do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek oraz skóry wokół oczu. Aloes łagodzi uczucie świądu i pieczenie. D-pantenol (prowitamina B5) przyspiesza procesy regeneracji naskórka i łagodzi podrażnienia. Fucocert® wraz z kwasem hialuronowym tworzą warstwę ochronną i zapewniają kompleksowe nawilżanie podrażnionej skóry. Olivem® 1000 oparty na cennych właściwościach oliwy z oliwek wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry.

Reklama

Demoxoft Plus Lipożel - wskazania

Preparat polecany do specjalistycznej ochrony i pielęgnacji powiek w przypadku takich objawów jak świąd i podrażnienie wywołanych przez różne czynniki zewnętrzne (takie jak np. nużeńce).

Reklama

Demoxoft Plus Lipożel - przeciwwskazania

Preparat nie powinien być stosowany przez osoby, u których występuje alergia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie są znane interakcje z innymi preparatami. W przypadku wystąpienia podrażnień i reakcji alergicznych należy zaprzestać stosowania preparatu. Bezpośrednio po zastosowaniu preparatu może pojawić się przemijające uczucie chłodu. Należy unikać stosowania preparatu bezpośrednio na powierzchnię oka. W przypadku dostania się żelu do oka, oko należy przepłukać wodą.

Reklama

Demoxoft Plus Lipożel - dawkowanie

Preparat należy stosować głównie na noc, najlepiej bezpośrednio przed snem. Na zamknięte i dokładnie oczyszczone powieki nanieść niewielką ilość preparatu a następnie kolistymi ruchami (w kierunku: od kącika oczu na zewnątrz) delikatnie rozprowadź na całej powierzchni powiek. Po przebudzeniu, powieki oraz ich brzegi należy oczyścić używając preparatów Demoxoft do specjalistycznej pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry powiek. W celu osiągnięcia dobrych rezultatów rekomendowane jest stosowanie preparatu przez okres 6 tygodni. W razie potrzeby można przedłużyć stosowanie preparatu.  

Reklama

Demoxoft Plus Lipożel - uwagi


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!