Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗
Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗
Masz tatuaż? Sprawdź, czy to bezpieczne dla Twojego zdrowia. 😯 Najnowsze wyniki badań zaskakują❗

Dermena Men - szampon hamujący wypadanie włosów, stymulujący odrastanie włosów

Spis treści

Reklama

Dermena Men - szampon hamujący wypadanie włosów, stymulujący odrastanie włosów - skład

Chlorek 1-metylonikotynamidu stanowiący metabolit nikotynamidu (witaminy PP), H-VIT – multikompleks aktywny pochodzenia naturalnego, zawierający wyciągi roślinne (glycyrrhiza glabra, rosa centifolia, cichorium intybus, rhodophycea, bertholletia excelsa) oraz biotynę.

Reklama

Dermena Men - szampon hamujący wypadanie włosów, stymulujący odrastanie włosów - działanie

Chlorek 1-metylonikotynamidu to fizjologiczna substancja czynna pochodzenia witaminowego (metabolit witaminy PP), która poprawia mikrokrążenie skóry głowy i wzmacnia mieszek włosowy. Wpływa na jego odżywienie, wydłużając cykl życia włosa w fazie anagenu i stymulując odrastanie włosów. Reguluje pracę gruczołów łojowych i utrzymuje skórę głowy w dobrej kondycji. Multikompleks aktywny H-VIT hamuje przekształcanie testosteronu w dihydrotestosteron (DHT) poprzez blokowanie aktywności 5-alfa-reduktazy. Reguluje pracę gruczołów łojowych i redukuje ryzyko uszkodzenia mieszków włosowych na drodze androgenowej. Działa dotleniająco i energetyzująco na mieszek włosowy i skórę głowy. H-VIT zawiera witaminy z grupy B, witaminę F, biotynę, cynk, wapń, mangan, aminokwasy i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, działające wzmacniająco i regenerująco na skórę głowy i strukturę włosów.

Dermena Men - szampon hamujący wypadanie włosów, stymulujący odrastanie włosów - wskazania

Nadmierne wypadanie włosów u mężczyzn, pierwsze objawy łysienia typu męskiego (przerzedzanie się włosów, powstawanie zakoli). Wzmocnienie włosów osłabionych i wypadających, łagodzenie podrażnień skóry głowy, również ze współistniejącym przetłuszczaniem się włosów.

Reklama

Dermena Men - szampon hamujący wypadanie włosów, stymulujący odrastanie włosów - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Dermena Men - szampon hamujący wypadanie włosów, stymulujący odrastanie włosów - dawkowanie

Stosować codziennie. Nanieść na mokre włosy i starannie masować do uzyskania piany. Dokładnie spłukać. Szampon może być stosowany w sposób ciągły. Zaleca się równoczesne używanie szamponu z lotionem dermena® men, przeznaczonym do codziennego stosowania.

Reklama

Dermena Men - szampon hamujący wypadanie włosów, stymulujący odrastanie włosów - uwagi


Reklama

Jak leczyć się w prywatnych szpitalach? 🏥
Sprawdź!