Dla Ciebie, na zdrowie!

Dermicin

Spis treści

Reklama

Dermicin - skład

Borago Officinalis Seed Oil, Squalane, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract.

Reklama

Dermicin - działanie

Zestaw zawiera serum, delikatną szczotkę z miękką gąbką oraz grzebień. Serum rozpuszcza lepką warstwę suchego sebum (ciemieniuchę), zmiękcza skórę i chroni ją przed wysychaniem. Dołączona szczotka i grzebień służą do usuwania łusek tworzących ciemieniuchę.

Reklama

Dermicin - wskazania

Zestaw do delikatnego usuwania łusek tworzących ciemieniuchę u niemowląt.

Reklama

Dermicin - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować innych produktów, takich jak oliwa z oliwek w połączeniu z serum, ponieważ oliwa z oliwek może nasilać ciemieniuchę.

Reklama

Dermicin - dawkowanie

Zewnętrznie. Serum rozpylić 2-krotnie na dłoni i wmasować w obszar objęty ciemieniuchą. Powtórzyć czynność, jeśli obszar objęty ciemieniuchą jest rozległy, np. skóra głowy. Ważne, aby rozprowadzić na skórze wystarczającą ilość serum. Pozostawić do wchłonięcia, nie spłukiwać. Należy stosować 2 razy dziennie (rano i wieczorem), aż do ustąpienia ciemieniuchy. Zwykle trwa to 1-4 tygodni. Jeśli ciemieniucha występuje wokół oczu dziecka, serum można rozpylić na wacik, aby ułatwić jego rozprowadzenie, bez ryzyka przedostania się serum do oczu dziecka. Nadmiar serum pozostały na dłoni można wmasować w inne obszary skóry dziecka, ponieważ serum zapobiega utracie wody przez skórę. Usuwanie łusek przylegających do skóry: za pomocą gąbki przymocowanej do szczotki, bardzo ostrożnie masować skórę głowy, a następnie usunąć łuski za pomocą szczotki. Grzebień służy do ostrożnego wyczesywania łusek z włosów dziecka. Należy pamiętać, że skóra głowy dziecka jest bardzo delikatna.

Reklama

Dermicin - uwagi


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!