Dla Ciebie, na zdrowie!

Dermogal A+E

Dermogal A+E jest kosmetykiem stosowany między innymi w czasie trądziku, atopowego zapalenia skóry czy nadmiernego złuszczania naskórka. Zmniejsza nadwrażliwość skóry.
Spis treści

Reklama

Dermogal A+E - wskazania

Trądzik pospolity, trądzik różowaty, łojotokowe zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry, nadwrażliwość skóry na różne czynniki, nadmierne złuszczanie naskórka.

Reklama

Dermogal A+E - skład

Oenothera Biennis Oil, Gelatin, Glycerin, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate.

Reklama

Dermogal A+E - działanie

Kosmetyk w kapsułkach twist-off dla skóry wrażliwej z problemami (atopowe zapalenie skóry, trądzik pospolity, trądzik różowaty, nadmierne złuszczanie, alergie, nadwrażliwość na różne czynniki). Preparat poprawia wygląd i kondycję skóry, nadając jej uczucie miękkości i wygładzenia. Zapobiega złuszczaniu i podrażnieniu naskórka, zmniejsza nadwrażliwość skóry na czynniki zewnętrzne (woda, wiat i słońce). Preparat stanowi uzupełnienie pielęgnacji specjalistycznej, wpływając na poprawę nawilżenia, elastyczności i jędrności skóry.

Reklama

Dermogal A+E - dawkowanie

Zewnętrznie. Po ukręceniu końcówki kapsułki, produkt wycisnąć na skórę i delikatnie rozetrzeć w miejscu stosowania. Używać na oczyszczoną powierzchnię skóry.

Reklama

Dermogal A+E - uwagi

Produkt powinien być przechowywany w miejscu suchym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!