} ?>

Dla Ciebie, na zdrowie!

Detocell Slim Effect

Spis treści

Reklama

Detocell Slim Effect - skład

1 kaps. na dzień zawiera: 250 mg oleju rybiego (w tym 45 mg EPA i 30 mg DHA), 200 mg oleju z ogórecznika, 100 mg wyciągu suchego z wąkrotki azjatyckiej, 100 mg wyciągu suchego z nasion winogron, 20 mg suchego wyciągu z morszczynu, w tym 15 µg jodu (10% RWS).
1 kaps. na noc zawiera: 625 mg sprzężonego kwasu linolowego, 200 mg wyciągu suchego z owocni fasoli, 200 mg oleju z ogórecznika i 1,5 mg kapsaicyny.

Reklama

Detocell Slim Effect - działanie

Suplement diety. Dwufazowa konstrukcja preparatu pozwala na kontrolę wagi ciała w nocy oraz redukowanie niedoskonałości skóry spowodowanych cellulitem w dzień. Kapsułka na dzień zawiera składniki, które wpływają na poprawę metabolizmu komórkowego skóry, co prowadzi do redukcji cellulitu. Wyciąg z morszczynu stymuluje przemianę materii, co ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Wyciąg z wąkrotki azjatyckiej pobudza rozwój fibroblastów, komórek skóry właściwej odpowiedzialnych za syntezę włókien, które zapewniają elastyczność skórze. Wspomaga także krążenie obwodowe odpowiedzialne za odżywianie i dotlenianie wszystkich tkanek w organizmie oraz za odprowadzenie z nich produktów przemiany materii. Wyciąg z nasion winogron stanowi źródło naturalnych przeciwutleniaczy, które chronią komórki organizmu przed działaniem wolnych rodników i działają ochronnie na naczynia krwionośne. Kapsułka na noc zawiera kapsaicynę, która zwiększa termogenezę w organizmie. Oznacza to spalanie większej ilości kalorii, wydzielanej w postaci ciepła i przyspieszenie przemiany materii. Dzięki temu mechanizmowi kapsaicyna wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej i kontrolę wagi ciała.  

Reklama

Detocell Slim Effect - wskazania

Uzupełnianie diety osób dbających o utrzymanie prawidłowej wagi ciała oraz dla osób ze skłonnością do występowania cellulitu, w połączeniu ze zwiększoną aktywnością fizyczną i dietą o obniżonej wartości kalorycznej.

Reklama

Detocell Slim Effect - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Detocell Slim Effect - ostrzeżenia

U osób ze schorzeniami tarczycy wymagana jest konsultacja lekarska.

Reklama

Detocell Slim Effect - ciąża

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Reklama

Detocell Slim Effect - efekty uboczne

Preparat może powodować przyspieszenie perystaltyki jelit oraz uczucie pieczenia spowodowanego działaniem kapsaicyny.

Detocell Slim Effect - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kaps. na dzień i 1 kaps. na noc podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Detocell Slim Effect - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!