Znajdź lek

Źródło

Detocell Slim Effect

Działanie

Suplement diety. Składniki kapsułki na dzień wpływają na poprawę metabolizmu komórkowego skóry, co prowadzi do redukcji celulitu. Olej rybi jest naturalnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3, a olej z ogórecznika z grupy Omega-6. Wyciąg suchy z morszczynu stymuluje przemianę materii, co ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej pobudza rozwój fibroblastów, które zapewniają elastyczność skórze. Wspomaga krążenie obwodowe odpowiedzialne za odżywianie i dotlenianie wszystkich tkanek w organizmie oraz za odprowadzenie z nich produktów przemiany materii. Wyciąg suchy z nasion winogron stanowi źródło naturalnych przeciwutleniaczy, które chronią komórki organizmu przed działaniem wolnych rodników i działają ochronnie na naczynia krwionośne. Składniki kapsułki na noc zwiększają termogenezę w organizmie i przyspieszają przemianę materii.

Wskazania

Preparat przeznaczony dla osób dbających o utrzymanie prawidłowej wagi ciała oraz ze skłonnością do występowania celulitu.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Dawkowanie

Doustnie, dorośli 1 kaps. na dzień i 1 kaps. na noc podczas posiłku. W trakcie stosowania preparatu zaleca się zwiększoną aktywność fizyczną oraz ograniczenie ilości spożywanych kalorii. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex