Dla Ciebie, na zdrowie!

Diabavet

Spis treści

Reklama

Diabavet - skład

1 tabl. zawiera: 300 mg ekstraktu z liści morwy białej, 100 mg ekstraktu z nasion kozieradki, 50 mg ekstraktu z gurmaru, 5 mg cynku i 40 µg chromu.

Reklama

Diabavet - działanie

Suplement diety zawierający ekstrakty roślinne oraz cynk i chrom. Ekstrakt z morwy może przyczyniać się do utrzymania prawidłowego metabolizmu węglowodanów. Ekstrakty z kozieradki i gurmaru pomagają w utrzymaniu odpowiedniego poziomu glukozy we krwi. Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów oraz metabolizmu kwasów tłuszczowych. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Reklama

Diabavet - wskazania

Uzupełnianie diety osób dorosłych w celu utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi, co pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi.

Reklama

Diabavet - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Dzieci. Kobiety w ciąży i okresie karmienia piersią.

Reklama

Diabavet - ciąża

Nie stosować.

Reklama

Diabavet - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. 1-2 razy dziennie, na 15 min. przed posiłkiem bogatym w węglowodany. Tabl. popijać wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Diabavet - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!