Dla Ciebie, na zdrowie!

DIH Lipożel

Spis treści

Reklama

DIH Lipożel - skład

Aqua, propylene glycol, lecithin, diosmine, carbomer, menthol, sodium hydroxide, parfum, sodium heparin, methylparaben, propylparaben, disodium EDTA, limonene, citral.

Reklama

DIH Lipożel - działanie

Kosmetyk. Pielęgnacyjny lipożel z diosminą i heparyną o liposomowej strukturze przeznaczony do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry nóg z problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych i skłonnością do tworzenia się tzw. "pajączków". Liposomy zawarte w preparacie to fosfolipidowe mikrocząsteczki, które ułatwiają przenikanie substancji aktywnych przez skórę, co ułatwia uwalnianie i aktywność składników kosmetyku przynosząc ulgę zmęczonym nogom. Jednocześnie liposomy zachowują swoje cenne właściwości ochronne skóry i pomagają w utrzymaniu właściwego nawodnienia naskórka. Zawarta w żelu diosmina posiada właściwości przeciwutleniające. Działa ochronnie na ściany naczyń krwionośnych dzięki czemu niweluje zaczerwienienie i rozszerzenie naczynek w postaci "pajączków" na skórze nóg. Równocześnie minimalizuje uczucie ciężkości nóg i wrażliwość na dotyk. Mentol i heparyna łagodzą oznaki zmęczenia i napięcia nóg dając uczucie odprężenia, lekkości i świeżości. Stosowanie żelu wpływa na zmniejszenie widoczności rozszerzonych naczynek krwionośnych, z czym wiąże się poprawa estetycznego wyglądu skóry nóg ze skłonnością do tworzenia się tzw. "pajączków".

Reklama

DIH Lipożel - wskazania

Pielęgnacja delikatnej i wrażliwej skóry nóg z problemami naczynkowymi. W szczególności do pielęgnacji zmęczonych, opuchniętych i ciężkich nóg; dla osób narażonych na długotrwałe pozostawanie bez ruchu w pozycji stojącej lub siedzącej, a także podczas podróżowania i upałów.

Reklama

DIH Lipożel - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

DIH Lipożel - dawkowanie

Zewnętrznie, na skórę. Niewielką ilość żelu rozsmarować na skórze nóg. Stosować w zależności od potrzeb, 3-4 razy dziennie.

Reklama

DIH Lipożel - uwagi


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!