} ?>

Dla Ciebie, na zdrowie!

Doppelherz aktiv Na Prostatę Forte

Spis treści

Reklama

Doppelherz aktiv Na Prostatę Forte - skład

1 kaps. zawiera: 400 mg oleju z pestek dyni, 150 mg wyciągu z palmy sabalowej, 150 mg wyciągu z pokrzywy, 12 mg witaminy E (100% RWS), 10 mg cynku (100% RWS), 2 mg manganu (100% RWS), 1 mg likopenu, 55 µg selenu (100% RWS).

Reklama

Doppelherz aktiv Na Prostatę Forte - działanie

Suplement diety. Palma sabalowa wpływa korzystnie na gruczoł prostaty oraz wspomaga męskie funkcje seksualne. Pokrzywa usprawnia funkcje wydalnicze nerek oraz korzystnie wpływa na funkcjonowanie prostaty. Nasiona dyni wspomagają: prawidłowe funkcjonowanie prostaty, pęcherza moczowego i oddawanie moczu. Likopen występuje w znaczących ilościach w przetworach z pomidora, a jego spożywanie jest kojarzone z dietą śródziemnomorską. Witamina E, cynk, selen i mangan chronią komórki przed stresem oksydacyjnym, nasilającym się wraz z wiekiem. Cynk wpływa również korzystnie na poziom testosteronu, a selen na produkcję plemników.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Prostatę Forte - wskazania

Uzupełnianie diety w składniki o uznanym, korzystnym wpływie na jakość życia mężczyzn po 40. rż., którzy powinni szczególnie zadbać o prawidłowy stan prostaty, sprawność układu moczowego, prawidłowe funkcje seksualne.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Prostatę Forte - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Prostatę Forte - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kaps. dziennie po posiłku. Zaleca się stosowanie przez co najmniej 6 mies. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Prostatę Forte - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!