Czy emocje piłkarskie mogą zaszkodzić sercu? ⚽ Zaskakujące wyniki badań. Sprawdź❗
Czy emocje piłkarskie mogą zaszkodzić sercu? ⚽ Zaskakujące wyniki badań. Sprawdź❗
Czy emocje piłkarskie mogą zaszkodzić sercu? ⚽ Zaskakujące wyniki badań. Sprawdź❗

Doppelherz aktiv Na Stawy Complex

Spis treści

Reklama

Doppelherz aktiv Na Stawy Complex - skład

2 kaps. zawierają: 1000 mg siarczanu glukozaminy, 150 mg siarczanu chondroityny, 150 mg liofilizatu z małży nowozelandzkich, 100 mg kolagenu zhydrolizowanego (10 mg kwasu hialuronowego), 80 mg witaminy C (100% RWS), 12 mg witaminy E (100% RWS), 5 µg witaminy D (100% RWS), 120 mg magnezu (32% RWS), 5 mg cynku (50% RWS), 1 mg manganu (50% RWS), 0,3 mg miedzi (30% RWS) i 30 µg selenu (55% RWS).

Reklama

Doppelherz aktiv Na Stawy Complex - działanie

Suplement diety. Kolagen, kwas hialuronowy, glukozamina i chondroityna to podstawowe składniki wchodzące w skład chrząstki stawowej i mazi stawowej. Uczestniczą w wytwarzaniu proteoglikanów, ważnych składników tkanki łącznej. Występują one w organizmie głównie w chrząstce stawowej, mazi stawowej, więzadłach i ścięgnach. Ich właściwości odpowiadają w dużej mierze za sprężystość i wytrzymałość chrząstki stawowej. Witamina C wspomaga wytwarzanie kolagenu, głównego składnika odpowiedzialnego za wytrzymałość chrząstki stawowej. Witaminy C i E, selen i cynk chronią tkanki organizmu przed działaniem wolnych rodników. Miedź i mangan przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania tkanek łącznych a witamina D i magnez pomagają w zachowaniu zdrowia aparatu mięśniowo-szkieletowego.

Doppelherz aktiv Na Stawy Complex - wskazania

Uzupełnianie diety w kompleks podstawowych składników budulcowych chrząstki i mazi stawowej. Preparat jest zalecany dla osób: o małej aktywności fizycznej, z przeciążeniami stawów (nadwaga, sport), osób po 50. rż.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Stawy Complex - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na skorupiaki lub mięczaki lub którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować w okresie ciąży lub karmienia piersią.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Stawy Complex - ciąża

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Stawy Complex - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 2 kaps. dziennie, po posiłku. Porcję dzienną można podzielić na 2 posiłki. Nie stosować na czczo. Zaleca się stosowanie przez co najmniej 2-3 mies. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Stawy Complex - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Czy ubytek słuchu można wyleczyć? 👂
Sprawdź!