} ?>

Dla Ciebie, na zdrowie!

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie

Spis treści

Reklama

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie - skład

1 kaps. zawiera 300 mg wyciągu z liści melisy, 100 mg wyciągu z szyszek chmielu, 100 mg wyciągu z korzenia różeńca górskiego, 0,7 mg witaminy B6 (50% RWS) i 1,25 µg witaminy B12 (50% RWS).

Reklama

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie - działanie

Suplement diety. Melisa jest tradycyjnie stosowana w stanach napięcia nerwowego i przy zwiększonej podatności na stres. Naturalne olejki eteryczne i bioflawonoidy zawarte w wyciągu melisy wykazują pozytywne działanie na centralny i wegetatywny układ nerwowy. Poprzez układ wegetatywny wpływają rozkurczająco na mięśniówkę jelit, co powoduje ich relaksację. Wyciąg z chmielu łagodzi pobudzenie nerwowe oraz sprzyja dobremu samopoczuciu. Różeniec górski zwiększa wytrzymałość na stres, poprawia wydolność umysłową i zmniejsza efekty przemęczenia. Witaminy B6 i B12 wpływają korzystnie na funkcje psychiczne (poznawcze i emocjonalne) oraz ograniczają skutki zmęczenia.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie - wskazania

Preparat przeznaczony dla osób żyjących w napięciu nerwowym, prowadzących intensywny styl życia, przepracowanych, mających problemy z koncentracją uwagi.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie - dawkowanie

Doustnie. Dorośli i młodzież: 1 kaps. dziennie, najlepiej rano lub po południu. Najlepszy efekt przynosi regularne stosowanie przez min. 2 tyg. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!