Dla Ciebie, na zdrowie!

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie forte

Spis treści

Reklama

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie forte - skład

1 kaps. zawiera: 300 mg wyciągu z liści melisy, 140 mg wyciągu z korzenia różeńca górskiego, 100 mg wyciągu z szyszek chmielu, 60 mg magnezu (16% RWS), 50 mg L-tryptofanu, 0,7 mg witaminy B6 (50% RWS) i 1,25 µg witaminy B12 (50% RWS).

Reklama

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie forte - działanie

Suplement diety zawierający wyciągi roślinne redukujące napięcie nerwowe i wspomagające dobry nastrój. Wyciąg z różeńca górskiego zwiększa wytrzymałość na stres i wspomaga wydolność umysłową. Wyciągi z melisy i chmielu są tradycyjnie stosowane w stanach napięcia emocjonalnego, stresu oraz dla zachowania pozytywnego nastroju. Naturalne olejki eteryczne i bioflawonoidy zawarte w wyciągu melisy wykazują pozytywne działanie na centralny i wegetatywny układ nerwowy. L-tryptofan jest egzogennym aminokwasem, którego przemiany prowadzą do wytwarzania serotoniny. Magnez, witaminy B6 i B12 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz redukują skutki zmęczenia.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie forte - wskazania

Uzupełnianie diety młodzieży i dorosłych, odczuwających napięcie nerwowe, prowadzących intensywny styl życia, przepracowanych, z osłabioną koncentracją lub pragnących poprawić swój nastrój.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie forte - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie forte - dawkowanie

Doustnie. Dorośli i młodzież: 1 kaps. dziennie, po posiłku, najlepiej rano lub po obiedzie. Najlepsze rezultaty przynosi regularne stosowanie preparatu przez 2 tyg. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Doppelherz aktiv Na Uspokojenie forte - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!