To koniec Alzheimera? 😮 Nowy lek może odmienić życie chorych pacjentów. Sprawdź❗
To koniec Alzheimera? 😮 Nowy lek może odmienić życie chorych pacjentów. Sprawdź❗
To koniec Alzheimera? 😮 Nowy lek może odmienić życie chorych pacjentów. Sprawdź❗

Doppelherz aktiv Na włosy + biotyna

Spis treści

Reklama

Doppelherz aktiv Na włosy + biotyna - skład

1 kaps. zawiera: 160 mg metioniny, 50 mg cysteiny, 50 mg ziela skrzypu, 300 µg biotyny (600% RWS), 1,1 tiaminy (100% RWS), 1,4 mg ryboflawiny (100% RWS), 9 mg kwasu pantotenowego (150% RWS), 1,4 mg witaminy B6 (100% RWS), 200 µg kwasu foliowego (100% RWS), 2,5 µg witaminy B12 (100% RWS), 5 mg cynku (50% RWS), 300 µg miedzi (30% RWS) i 15 µg molibdenu (30% RWS).

Reklama

Doppelherz aktiv Na włosy + biotyna - działanie

Suplement diety. Biotyna i cynk są niezbędne do utrzymania prawidłowego stanu skóry i kondycji włosów. L-cysteina i L-metionina to aminokwasy siarkowe; są one składnikiem budulcowym keratyny. Mostki siarkowe nadają włosom odpowiednią strukturę i warunkują ich prawidłowy wygląd. Skrzyp jest źródłem naturalnego krzemu występującego w znacznych ilościach we włosach. Molibden i witamina B6 uczestniczą w metabolizmie aminokwasów siarkowych (witamina B6 w wytwarzaniu cysteiny). Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów. Kwas pantotenowy i witamina B6 wpływają na prawidłową pracę układu hormonalnego: syntezę hormonów steroidowych i regulację aktywności hormonów. Kwas foliowy wraz z cynkiem i witaminą B12 biorą udział w procesach podziału i tworzenia nowych komórek. Kwas foliowy przyczynia się też do prawidłowej syntezy aminokwasów a cynk do syntezy białek.

Doppelherz aktiv Na włosy + biotyna - wskazania

Uzupełnianie diety w celu wzmocnienia i regeneracji włosów oraz poprawy ich kondycji i wyglądu. Szczególnie polecany w przypadku włosów przesuszonych, po zabiegach fryzjerskich, opalaniu, narażonych na chlorowaną wodę.

Reklama

Doppelherz aktiv Na włosy + biotyna - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Ciąża i okres karmienia piersią. Nie stosować w innymi preparatami witaminowo-mineralnymi.

Reklama

Doppelherz aktiv Na włosy + biotyna - ciąża

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Reklama

Doppelherz aktiv Na włosy + biotyna - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kaps. dziennie, po posiłku, popijając obficie. Zaleca się co najmniej 2–3 mies. stosowanie preparatu. Po tym okresie stosować 1 kaps. co drugi dzień. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Doppelherz aktiv Na włosy + biotyna - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Jak leczyć się w prywatnych szpitalach? 🏥
Sprawdź!