} ?>

Dla Ciebie, na zdrowie!

Doppelherz aktiv Na włosy i paznokcie + skrzyp

Spis treści

Reklama

Doppelherz aktiv Na włosy i paznokcie + skrzyp - skład

1 kapsułka zawiera: 250 mg oleju z zarodków pszenicy, 150 mg wyciągu z prosa, 100 mg wyciągu ze skrzypu, 80 mg witaminy C (100% RWS), 30 mg PABA, 10 mg cynku (100% RWS), 8 mg niacyny (50% RWS), 6 mg kwasu pantotenowego (100% RWS), 5,1 mg cysteiny, 5 mg metioniny, 1,4 mg witaminy B6 (100% RWS), 500 µg miedzi (50% RWS) i 75 µg biotyny (150% RWS).

Reklama

Doppelherz aktiv Na włosy i paznokcie + skrzyp - działanie

Suplement diety. Skoncentrowany wyciąg ze skrzypu jest źródłem naturalnego krzemu, który występuje w znaczących ilościach we włosach i paznokciach. Aminokwasy siarkowe (cysteina i metionina) tworzą „mostki siarczkowe”, odpowiedzialne za strukturę i wytrzymałość włosów i paznokci. PABA jest aminokwasem, który pomaga zachować odpowiedni wygląd włosów i paznokci. Zarodki pszenicy oraz wyciąg z prosa zawierają liczne składniki, w tym aminokwasy i kwasy tłuszczowe, które odżywiają cebulki włosów, skórę właściwą i macierz paznokci. Biotyna i cynk są niezbędne dla utrzymania prawidłowego stanu włosów, a niacyna wspomaga kondycję skóry. Miedź odpowiada za prawidłową pigmentację włosów i skóry. Kwas pantotenowy i cynk odgrywają rolę w wytwarzaniu hormonów steroidowych (np. płciowych) i witaminy D. Witamina C umożliwia wytwarzanie kolagenu w skórze, a witamina B6 – cysteiny, głównego składnika keratyny włosów i paznokci.

Reklama

Doppelherz aktiv Na włosy i paznokcie + skrzyp - wskazania

Uzupełnianie diety w składniki, które wzmacniają strukturę włosów i paznokci, poprawiają odżywienie cebulek włosa oraz wygląd włosów i kondycję paznokci. Preparat szczególnie zalecany przy łamliwości paznokci i rozdwajaniu się włosów, w celu regeneracji zniszczonych włosów, przy nadmiernym wypadaniu włosów.

Reklama

Doppelherz aktiv Na włosy i paznokcie + skrzyp - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Doppelherz aktiv Na włosy i paznokcie + skrzyp - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kaps. dziennie, po posiłku. Zaleca się stosowanie przez co najmniej 3 mies. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Doppelherz aktiv Na włosy i paznokcie + skrzyp - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!