Dla Ciebie, na zdrowie!

Doppelherz med Na drażliwe jelita IBS

Spis treści

Reklama

Doppelherz med Na drażliwe jelita IBS - skład

Skład: zeolit (klinoptylolit), wyciąg z rumianku pospolitego, wyciąg z prawoślazu lekarskiego, aloes (sok z żelu 200:1), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, tyndalizowane bakterie Lactobacillus plantarum (zawiera soję, mleko i produkty mleczne, w tym laktozę), celuloza, fosforany wapnia, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu, olejek eteryczny z kopru włoskiego, olejek eteryczny z kminku zwyczajnego.

Reklama

Doppelherz med Na drażliwe jelita IBS - działanie

Wyrób medyczny poprzez mechaniczne działanie ochronne współdziała z błoną śluzową jelit tworząc mukoadhezyjny film, który chroni błonę śluzową przed kontaktem z substancjami drażniącymi, a jednocześnie pomaga usunąć niebezpieczne substancje zapobiegając ich wchłanianiu. Absorbuje gazy jelitowe. Zawiera tyndalizowane bakterie, które przylegają do uszkodzonej ścianki jelita.

Reklama

Doppelherz med Na drażliwe jelita IBS - wskazania

Wyrób medyczny wskazany do leczenia zespołu jelita drażliwego z objawami takimi jak ból, obrzęk, wzdęcia i dyskomfort w jamie brzusznej, zmiana wyglądu stolca oraz zaburzenia rytmy wypróżnień (zaparcia, biegunki lub ich naprzemienne występowanie).

Reklama

Doppelherz med Na drażliwe jelita IBS - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Doppelherz med Na drażliwe jelita IBS - ostrzeżenia

Stosowanie u dzieci poniżej 12. rż. należy skonsultować z lekarzem.

Reklama

Doppelherz med Na drażliwe jelita IBS - ciąża

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią należy skonsultować z lekarzem.

Reklama

Doppelherz med Na drażliwe jelita IBS - dawkowanie

Doustnie. Dorośli i młodzież powyżej 12. rż.: 1 tabl. 2 razy dziennie, przed lub między posiłkami. Stosować przez 2 tyg. W przypadku ostrego bólu dawkę można podwoić. W zależności od nasilenia choroby, zaleca się przedłużyć stosowanie do 6 tyg. i powtarzać leczenie w przypadku ponownego pojawienia się objawów.

Doppelherz med Na drażliwe jelita IBS - uwagi


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!