} ?>

Dla Ciebie, na zdrowie!

Dostatin

Spis treści

Reklama

Dostatin - skład

1 kaps. zawiera: 80 mg witaminy C, 60 mg koenzymu Q10, 50 mg ekstraktu z nasion ostropestu plamistego (w tym: 40 mg sylimaryny), 50 mg lecytyny sojowa (w tym: 48,5 mg fosfolipidów), 50 mg ekstraktu z liści pokrzywy zwyczajnej (w tym: 0,5 mg kwasu krzemowego), 26 mg ekstraktu z kłącza imbiru lekarskiego (w tym: 1,3 mg gingeroli), 1,4 mg witaminy B6, 1,1 mg tiaminy, 200 µg kwasu foliowego, 55 µg selenu, 5 µg witaminy D, 2,5 µg witaminy B12.

Reklama

Dostatin - działanie

Suplement diety. Zawarty w produkcie ekstrakt z imbiru lekarskiego przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i stawów. Ekstrakt z pokrzywy wspiera układ krążenia żylnego, przyczyniając się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i ciężkości nóg oraz pomaga w utrzymaniu zdrowia żył. Ekstrakt z ostropestu plamistego wspomaga działanie wątroby, zwiększa jej funkcje oczyszczające, chroni ją, ponadto ułatwia trawienie. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni w tym mięśnia sercowego. Tiamina wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca. Witamina C, witamina B12, witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia organizmu. Selen i witamina C chronią komórki przed stresem oksydacyjnym. Kwas foliowy pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, jak również przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Reklama

Dostatin - wskazania

Uzupełnienie diety w ekstrakty roślinne, witaminy oraz koenzym Q10. Preparat polecany szczególnie dla osób stosujących statyny.

Reklama

Dostatin - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Ze względu na obecność szafranu nie stosować u osób z zaburzeniami krzepnięcia krwi. Preparat nie powinien być zażywany przez kobiety w ciąży i karmiące oraz osoby > 18 rż.

Reklama

Dostatin - dawkowanie

Doustnie. 1 kaps. dziennie po posiłku, popić wystarczającą ilością wody. Nie prekraczać zalecanej dzienniej porcji do spożycia.

Reklama

Dostatin - uwagi

Preparat nie może być stosowany jak substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!