Dla Ciebie, na zdrowie!

Dzika róża skórka

Spis treści

Reklama

Dzika róża skórka - skład

1 łyżeczka proszku zawiera 100 mg witaminy C, co stanowi 125% referencyjnej wartości spożycia.

Reklama

Dzika róża skórka - działanie

Suplement diety zawierający źródło witaminy C, skórkę z dzikiej róży zmieloną do postaci grubego proszku. Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układów odpornościowego i nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, skóry i zębów. Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, w regeneracji zredukowanej formy witaminy E oraz zwiększa przyswajanie żelaza.

Reklama

Dzika róża skórka - wskazania

Uzupełnianie diety w naturalną witaminę C.

Reklama

Dzika róża skórka - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Dzika róża skórka - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 łyżeczka proszku 2-3 razy dziennie, przed posiłkami, obficie popijając. Proszek można również rozprowadzić np. w jogurcie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Dzika róża skórka - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


Reklama

Dokucza Ci ból i obrzęk gardła?
Sprawdź, co to oznacza!