Edixal

Reklama

Działanie

Suplement diety. KOMPLEKS LIPOTHERM składający się ze skoncentrowanych wyciągów z zielonej herbaty, kakao, żeń-szenia i guarany, pozytywnie wpływa na krążenie krwi i procesy wytwarzania ciepła przez organizm; składniki kompleksu stymulują i wspomagają lipolizę, czyli proces rozkładu nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz wspierają procesy utleniania tłuszczów prowadzące do zmniejszenia ich zawartości w tkance. Wchodząca w skład KOMPLEXU METABOLPLEX L-karnityna odgrywa bardzo ważną rolę w metabolizmie tłuszczów i pomaga w przetwarzaniu ich w energię. Kapsułki zawierają składniki aktywne w formie płynnego żelu (technologia Rapid Liquid Gel), aby jak najszybciej działały w organizmie.

Wskazania

Preparat przeznaczony dla osób chcących modelować swoją sylwetkę, zwłaszcza w problematycznych partiach ciała, takich jak: biodra, uda, pośladki i brzuch.

Przeciwwskazania

Osoby wrażliwe na którykolwiek ze składników produktu powinny zrezygnować z jego stosowania.

Środki ostrożności

Nie przyjmować kapsułek na czczo. Osoby chore na astmę, alergie, nietolerancje pokarmowe, wrzody żołądka, infekcje przewodu pokarmowego, pęcherzyka żółciowego lub trzustki oraz inne problemy trawienne powinny skonsultować się z farmaceutą lub lekarzem przed zastosowaniem tego produktu.

Działania niepożądane

U osób wrażliwych na składniki produktu mogą wystąpić podrażnienia żołądka lub krótkotrwałe skurcze. Oddziaływanie składników produktu na organizm może trwać do kilku godzin (uczucie ciepła w całej jamie brzusznej, zwiększone pocenie się podczas ćwiczeń).

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 2-4 kapsułki dziennie w trakcie lub po posiłku.

Reklama

Uwagi

Preparat zawiera składniki o wyjątkowym skoncentrowaniu. Należy przeczytać ulotkę i stosować preparat tylko zgodnie z jej wytycznymi. Nie należy otwierać kapsułek ani dopuszczać do bezpośredniego kontaktu ich zawartości z błonami śluzowymi lub oczami. W razie kontaktu należy przemyć miejsce kontaktu pod bieżącą wodą.

Pharmindex