Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗
Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗
Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗

Gelacet Plus

Spis treści

Reklama

Gelacet Plus - skład

1 saszetka zawiera: 4,98 g hydrolizatu kolagenu (w tym aminokwasy: glicyna, prolina, hydroksyprolina, kwas glutaminowy, alanina, arginina, kwas asparaginowy, lizyna, seryna, leucyna, walina, fenyloalanina, treonina); witaminy A, C, E, cynk w ilościach pokrywających 100% RWS; 137,5 µg selenu (250% RWS);  138 µg biotyny (276% RWS). Zawiera substancję słodzącą. Zawiera źródło fenyloalaniny.

Reklama

Gelacet Plus - działanie

Suplement diety, połączenie składników odżywczych – hydrolizatu kolagenu i biotyny wzbogaconych o witaminy A, C, E oraz cynk i selen – wpływających korzystnie na kondycję skóry, włosów i paznokci. Hydrolizat kolagenu jest źródłem kluczowych aminokwasów, w tym aminokwasów siarkowych, będących podstawowym budulcem włosów, paznokci i skóry. Witaminy C i E to antyoksydanty, które chronią komórki skóry przed działaniem stresu oksydacyjnego. Witamina C pomaga również w produkcji kolagenu, niezbędnego do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry. Witamina A odgrywa rolę w procesie odnowy komórek, w tym naskórka oraz pomaga zachować zdrową skórę. Biotyna korzystnie wpływa na stan włosów i skóry. Selen i cynk wpływają na utrzymanie właściwej kondycji włosów i paznokci.

Gelacet Plus - wskazania

Uzupełnienie diety w składniki korzystnie wpływające na kondycję skóry, włosów i paznokci.

Reklama

Gelacet Plus - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Reklama

Gelacet Plus - dawkowanie

Doustnie. 1 saszetkę dziennie, rozpuszczając zawartość w ok. 150 ml niegazowanej wody. Zawartość wymieszać i wypić. Zawartość saszetki najlepiej spożyć bezpośrednio po otwarciu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Gelacet Plus - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety, także przez osoby chorujące na cukrzycę. Nie zawiera cukru ani glutenu.


Reklama

Co oznacza pulsowanie w uchu?
Sprawdź!