Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗
Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗
Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗

Gigamax Calm

Gigamax Calm to preparat stosowany w celu wzmocnienia w okresie wysiłku fizycznego i psychicznego.
Spis treści

Reklama

Gigamax Calm - skład

1 tabl. zawiera: 187,5 mg magnezu (50% RWS), 120 mg ekstraktu z szyszek chmielu, 40 mg ekstraktu z melisy, 40 mg ekstraktu z liści mięty, 30 mg ekstraktu z korzenia goryczki żółtej, 10 mg kwasów omega-3, 1,4 mg witaminy B6 (100% RWS).

Reklama

Gigamax Calm - działanie

Suplement diety. Składniki preparatu działają uspokajająco, melisa stosowana jest w łagodnych postaciach bezsenności oraz przy różnych zaburzeniach trawienia pojawiających się na tle nerwowym.

Gigamax Calm - wskazania

Preparat polecany w celu wzmocnienia w okresie wysiłku fizycznego i psychicznego, w stresie, w okresie rekonwalescencji, w przypadku obniżonej sprawności fizycznej i psychicznej oraz w celu uzupełnienia niedoborów witamin i składników mineralnych spowodowanych jednostajnym odżywianiem się lub dietą odchudzającą. 

Reklama

Gigamax Calm - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Gigamax Calm - dawkowanie

Dorośli 1 tabletka dziennie popijając wodą, najlepiej rano, w czasie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Reklama

Gigamax Calm - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Co oznacza pulsowanie w uchu?
Sprawdź!