Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗
Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗
Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗

Glinka zielona

Spis treści

Reklama

Glinka zielona - działanie

Glinka zielona pochodzi ze skał krzemionkowo-aluminiowych. Działa antyrodnikowo porządkując jednocześnie włókna kolagenowe. Doskonale leczy trądzik, wypryski, wrzody, pielęgnuje i regeneruje zmęczoną cerę również podczas leczenia, odkażając ją i wzmacniając. Opóźnia proces starzenia. Redukuje rozstępy i cellulit, wyszczupla. Glinka zielona TETEBIO ma wspaniałe właściwości dezynfekujące, absorpcyjne i gojące. Daje sobie doskonale radę w walce z łuszczycą, egzemą, stanami zapalnymi skóry, pomaga w procesie krzepnięcia i zabliźnia.

Reklama

Glinka zielona - wskazania

Zalecana jest do oczyszczania twarzy w przypadku cery zmęczonej, tłustej i trądzikowej. A także w kuracjach wyszczuplających i leczniczych.

Glinka zielona - dawkowanie

Maseczka na twarz i szyję Dwie płaskie łyżeczki od herbaty zalej wodą, delikatnie mieszając (niemetalową łyżką) w szklanym lub drewnianym naczyniu. Glinka powinna mieć konsystencję gęstej śmietany. Nałóż na twarz kryjąca warstwę rozrobionej glinki, uważając jednocześnie na okolice oczu i ust. Nie dopuszczaj do wyschnięcia. Przy cerze mieszanej można dodać kroplę oliwy z oliwek. Po 10-20 minutach zmyj ciepłą wodą lub tonikiem. Nawilż swoją skórę kremem LOVINGECO. Maseczka na ciało Wsypać odpowiednią ilość glinki do miseczki, dolewać wodę pomału mieszając niemetalową łyżką. Doprowadzić do konsystencji gęstej śmietany. Tak otrzymaną masę nakładać na ciało lub miejsca zmienione (warstwa o grubości ok. 1-2 cm). Zawinąć elastycznym bandażem lub folią. Trzymać około godziny (najlepiej pod ciepłym przykryciem), następnie należy zmyć na przemian ciepłym i zimnym mocnym prysznicem. Kąpiel zmiękczająca skórę Dwie łyżki stołowe zielonej glinki miałkiej TETEBIO na szklankę wody źródlanej, mieszać łyżeczką niemetalową, a następnie dodać mieszaninę do wody do kąpieli. Glinka ta może być stosowana samodzielnie lub w połączeniu do olejkami.

Reklama

Glinka zielona - uwagi


Reklama

Co oznacza pulsowanie w uchu?
Sprawdź!