Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗
Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗
Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗

Glucomin

Spis treści

Reklama

Glucomin - skład

2 tabl. zawierają: 400 mg ekstraktu z gurmaru (100 mg kwasów gymnemowych); 200 mg ekstraktu z liści morwy białej; 60 mg ekstraktu z majeranku; 2 mg witaminy B6 (143% RWS); 400 µg kwasu foliowego (200% RWS); 200 µg chromu (500% RWS); 2,5 µg witaminy B12 (100% RWS).

Reklama

Glucomin - działanie

Suplement diety. Ekstrakt z liści gurmaru przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi, pomaga zmniejszyć apetyt na słodycze oraz masę ciała dzięki ograniczeniu apetytu i przyjmowanych kalorii. Ekstrakt z liści morwy białej wspiera utrzymanie prawidłowego metabolizmu węglowodanów. Ekstrakt z ziela majeranku przyczynia się do utrzymania zdrowego poziomu cukru we krwi i równowagi fizjologicznej w całym organizmie. Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Kwas foliowy oraz witaminy B6 i B12 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Glucomin - wskazania

Preparat przeznaczony dla osób dbających o utrzymanie prawidłowego poziomu cukru w organizmie.

Reklama

Glucomin - przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Reklama

Glucomin - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. 2 razy dziennie, przed śniadaniem i obiadem, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Glucomin - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Co oznacza pulsowanie w uchu?
Sprawdź!