Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗
Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗
Chcesz jeść mniej mięsa? 👉 Koniecznie sprawdź te produkty❗

Gold Żeń-szeń complex

Spis treści

Reklama

Gold Żeń-szeń complex - skład

1 tabl. zawiera: 200 mg ekstraktu z żeń-szenia koreańskiego, 200 mg ekstraktu z żeń-szenia amerykańskiego, 100 mg ekstraktu z żeń-szenia syberyjskiego, 56,3 mg magnezu (15% RWS) i 3 mg ekstraktu z pieprzu czarnego.

Reklama

Gold Żeń-szeń complex - działanie

Suplement diety. Żeń-szeń (Panax ginseng) działa korzystnie w przypadku uczucia zmęczenia i znużenia, sprzyja utrzymaniu należytej sprawności fizycznej, poprawia koncentrację, koordynację oraz czujność organizmu, wspomaga czynności układu odpornościowego, działa wspomagająco na kondycję seksualną, uczestniczy w utrzymaniu witalności organizmu. Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus) działa korzystnie w stanach osłabienia i przemęczenia organizmu, przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi, co wpływa na prawidłowe funkcjonowanie mózgu, wspomaga aktywność umysłową i poznawczą. Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ekstrakt pieprzu czarnego ułatwia wchłanianie składników odżywczych, pomaga utrzymać właściwe funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz zwiększa skuteczność innych ziołowych składników.

Gold Żeń-szeń complex - wskazania

Uzupełnianie diety osób dorosłych dążących do utrzymania należytej sprawności fizycznej i umysłowej oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Polecany osobom w średnim i podeszłym wieku, wykonującym ciężką pracę fizyczną i umysłową, a także sportowcom.

Reklama

Gold Żeń-szeń complex - przeciwwskazania

Kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku nadciśnienia lub przyjmowania leków bez recepty (kwas acetylosalicylowy), stosowanie preparatu zaleca się skonsultować z lekarzem.

Reklama

Gold Żeń-szeń complex - ciąża

Nie stosować u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

Reklama

Gold Żeń-szeń complex - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 tabl. dziennie, w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Gold Żeń-szeń complex - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


Reklama

Co oznacza pulsowanie w uchu?
Sprawdź!