Hialumax Duo™

Spis treści

Hialumax Duo™ - skład

1 kapsułka zawiera: 40 mg kwasu hialuronowego.

Hialumax Duo™ - Działanie

Suplement diety. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie jest esencjonalnym składnikiem budującym struktury naszej skóry. Jest on substancją odpowiedzialną za wiązanie wody w naskórku, ale przede wszystkim buduje on macierz zewnątrzkomórkową skóry właściwej. Przy niedoborze kwasu hialuronowego skóra traci stopniowo swoją zdolność do zatrzymywania wody. Wynikiem tych zmian jest nadmierne wysuszenie wszystkich warstw budujących jej struktury, sucha skóra traci swoją jędrność i gładkość, pojawiają się zmarszczki, bruzdy, "kurze łapki", które z czasem ulegają pogłębieniu i stają się jeszcze bardziej widoczne. Kwas hialuronowy jest też elementem budulcowym proteoglikanu występującego w zewnątrzkomórkowej substancji podstawowej chrząstki, odpowiedzialnego za elastyczność i odporność na odkształcenia. Ze względu na swoją zdolność do wiązania wody, kwas hialuronowy utrzymuje właściwy stopień nawilżenia struktur stawowych.

Reklama

Hialumax Duo™ - wskazania

Preparat polecany jest jako suplement diety uzupełniający niedobory kwasu hialuronowego, pozwalający na poprawę wyglądu skóry, a także kondycji i funkcjonowania tkanki łącznej.

Hialumax Duo™ - Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Hialumax Duo™ - dawkowanie

Doustnie. Dorośli: w celu poprawy wyglądu skóry 1 kapsułka dziennie, w celu poprawy kondycji stawów 1-2 kapsułki dziennie. Preparat zaleca się przyjmować nieprzerwanie przez 2 miesiące i w razie potrzeby ponownie po 1-2 mies. przerwy.

Hialumax Duo™ - uwagi

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex
<-- popup -->