Źródło

Humana Na Dobranoc Premium z prebiotykiem

Reklama

Działanie

Środek spożywczy specjalnego przenaczenia żywieniowego. Produkt jest bezglutenowy w składzie zawiera wartościowe i lekkostrawne zboże, gryka, wspierające wydłużenie uczucia sytości. Kwasy tłuszczowe Omega-3 wspierają rozwój mózgu i komórek nerwowych. Prebiotyki wspierają wzrost pożytecznych bakterii bifidogennych, wspomagając rozwój prawidłowej flory jelitowej i właściwy proces trawienia.

Wskazania

Mleko następne z dodatkiem zbóż dla niemowląt po 6.miesiącu życia, które nie mogą być karmione piersią oraz dla dzieci karmionych piersią jako uzupełnienie pokarmu naturalnego.

Dawkowanie

Podawać od 5 - 7 miarek z odpowiednią ilościa wody kolejno: 150 ml, 180 ml, 210 ml. Zagotuj odpowiednią objętość wody i ostudź do temperatury 50st.C. Około połowę potrzebnej objętości wody wlej do czystej butelki. Załączoną miarkę luźno napełnij proszkiem (nie ubijając). Usuń nadmiar proszku równo z brzegiem miarki i jej zawartość wsyp do butelki z wodą. Zamknij butelkę i natychmiast wymieszaj silnie wstrząsając, aż do rozpuszczenia się proszku. Dodaj pozostałą objętość wody i ponownie silnie wymieszaj. Sprawdź, czy temperatura pokarmu jest odpowiednia do picia (ok. 37st.C). Nie wolno ponownie podgrzewać i podawać resztek pokarmu, które nie zostały spożyte podczas poprzedniego karmienia, nawet wtedy, gdy były one przechowywane w lodówce.

Reklama

Uwagi

Pharmindex